Dusuk nedenlerini paylasalim...........

kan pıtılaşması yasayan arkadaslar normal kan sayımında "plt" değeri trobomsitleri yüksek mi çıkıyor?

slm arkadaşlar bende de kan pıhtılaşması var henüz hamile değilim ama kaldığım andan itibaren ilaç kullanmam gerekiyomuş.genetik testlerden vermişti doktorum iyiki yaptırmışım en azından düşük olmadan atlatabiliriz.pazartesi aşılama yapıldı bakalım hayırlısı:))

slm kızlar ben 3 duduk yasadım tahlıll yapılmadan bana ıgneler kullandım aspırın ama fayda etmedı su andakı dr butun tahlıllerımı yaptım malesef sebebp yok Mevlam nasıp ederse kımse manı olamıyo hayırlısı ve saglıklısı olsun ısteyen herkese nasıp etsın mevlamm...

üç düşük de ben yaşadım tek farkla ilk bebeğim yani kızım sorunsuz oldu şu an 15 yaşında ama kardeşleri düşük oldu.tekrar denemek istedim dr gidiyorum kan sulandırıcı verdi bir de folikasit bunları kullanıyorum hamile kalana kadar ve hamilelik süresince içecekmişim ayrıca kan testleri yapılacak umarım hepimiz için herşey güzel olur

mrb arkadaslar bende 2 kez düsük yasadım ikiside karnımda öldü suan 5+3günlük hamileyim 2 gebeliğimde folikasit vede bebekaspirini verdi ama biseye yaramadı suan folikasit,progestan,coraspin,fragmin0.2lik iğne kullnıyorm ama yinede cok korkuyorm tekrar düserse diye bu iğneleri 9 ay kullanan arkadaslar var doktora sordm ne zamana kadar kullanacağmı kalp atıslarını duyana kadar dedi ama tam zamanını bende bilmiyorm anlayamadım kafal karıstı arkadaslar 9 ay kadar kullanınca yanlız kan pıhtılasması ile ilgili bir test yapılmadı hamile kalmadanda öncede böyle bir testin yapıldığın bilmiyordm suan hamileyim yeni öğrendim ama genetik test yapılmıst bise cıkmadı Allahım herseyin hayırlısı vrsin yüce rabbim herke nasip eder insallah

benimde doktorum ilk basta dediki rahim anomisi var cok olmasada biraz bozukluk var ondan kaynaklandigini soylemisti sonraki doktorlarim alakasi olmadigini hatta hormonlu yiyeceklerinde buna sebebiyet verdigini soylediler 6 dusuk yasadim henuz daha sebebp kesin olarak su demediler malesef tedaviye devam hepinize gecmis olsun kizlar insallah allah bizleride guldurur birgun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…