Düşük mü yaptım (resimli)

Arkadaslar belki paylasti diye haklisiniz ama cok kaba ve kirici tavir almissiniz evet tanismiyoruz ama bende bu gun düşükyaptim sizden bende fayda umdum ve yazi yazdim birileri teselli icin birseyler soyler diye cunku bunu paylasacak kimsem yok

Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın inşallah Benim de paylaşacak kimsem yok ve herhangi gittiğim bir kadın doğumcu da yok o yüzden aklıma ilk gelen Burası oldu o panik'te iş saati içindeydim işten çıkar çıkmaz da doktora gittim ben de

Inan bu kadar büyütecek bir şey yoktu bilmeden paylaştım ve yasak olduğunu öğrenir öğrenmez kaldırdım rahatsız olan çıkar diye de resimli diye yazdım rahatsız olmaktan çekinmemişsin Demek ki açıp bakmışsın daha sonra şikayet ediyorsun Ben öğrendiğim gibi kandırdım Senin derdin ne

Teşekkür ederim düşündüğün için aylardır çocuk için uğraştığımız için beklenmedik bir anda böyle bir durum yaşayınca panik oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…