Düşük mü yaptım (resimli)

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
986
551
arkadaşlar merhaba bata 2 gün var çocuk düşünüyorduk tuvalete girdim idrarımı yaptiktan sonra tuvalete böyle pat diye bişey düştü yerlesme kanaması böyle olmuyor diye biliyorum sümüksü pembemsi bisey nedir bu düşük mü yaptım

Son düzenleme:
Resimli diye belirtmiştim hanım efendi niye bakıyorsunuz o zaman... belli bir kadın dogumcum yok 1 2 defa muayeneye gittim numarasını alip her derdimi anlatacak kadar samimi olamadim malesef.
Bizimle ne ara samimi oldunuz da bizi kurban seçtiniz?

Bizimle ne ara samimi oldunuz da bizi kurban seçtiniz?
Fotoğrafı hemen kaldırdım görmedin bile algı yaratmaya çalışıp burada boş tavırlar sergileme bence insan bu korkuyla ne yaptığını bilmiyor yaşamazsın inşallah

Fotoğrafı hemen kaldırdım görmedin bile algı yaratmaya çalışıp burada boş tavırlar sergileme bence insan bu korkuyla ne yaptığını bilmiyor yaşamazsın inşallah
Buralara kanlı tuvalet fotoğrafları atan tiplerin de başkasına boş yapma demesi ne kadar ironik

Gormemesi neyi degistirir. 2 kere gordugunuz kadin dogumcunuza atamiyosunuz samimi degilim diye. Ama burda hic gormediginiz insanlara ustelik milyonlara acik bi platforma hic endise duymadan atiyosunuz. Anonim odugunuz icin mi yapiyosunuz bunu.hepsi kadin diye mi dusunuyosunuz. Adminimiz erkek mesela bu sizi durdurur mu?

Hanimefendi hala doktora gitmediyseniz gidin acilen. Buradan nasil bir medet umuyorsunuz da hala evde durabiliyorsunuz kosun doktora. Cok gecmis olsun insallah dusuk degildir.

Simdi burdaki milletin hepsi Doktor olsa, sana bir yarari var mi madem boyle bir durum yasadin kramplarinda varmis direk doktora gitsene yani samimi degilim demissiniz de samimi olsaniz da hicbir doktor size fotodan teshis koymaz,millet uzayi kirkladi biz daha burda bunu konusuyoruz. doktora gitmek icin kanka mi olmak lazim doktorla

Buralara kanlı tuvalet fotoğrafları atan tiplerin de başkasına boş yapma demesi ne kadar ironik
Ömründe hiç kan gormedin zaten sende ilk defa görüyorsun. Pisliğin içinde değildi basit bir kan pıhtısı yasak olduğunu bilmeden paylaştım ve resimli diye belirttim uzatilacak bisey yok rahatsız olan bakmasın.

Ayyyy çalışıyorum aniden iş yerimde kanamayi gördüm çıkışıma yarim saat vardi yazdim buraya ve sonra doktora koştum merak etmeyin

Ayyyy çalışıyorum aniden iş yerimde kanamayi gördüm çıkışıma yarim saat vardi yazdim buraya ve sonra doktora koştum merak etmeyin
Kimyasal olabilir belki dusuk degildir kimyasalda bende oyle bisey yasamistm.maalesef beta hcg degerinize bakarsaniz eger kimyasal gebelikmi degilmi anlayablrsnz saglıklı gebelikler dilerim.

Ömrümde her gün kan görüyor olsam bile senin orandan çıkmış kanı görmek zorunda değilim aaaa! Mune üyeye müdahale edebilir misin, uygunsuz kanlı fotoğraf paylaştığı için uyarıldı ve saldırıya geçti. Bir de kasti beğenmedim atıyor bu konudan bağımsız durumlarıma mesajlarıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…