Düşük mü yaptım nolur yardım

10.gün 53
12.gün 83
16.gün 222
20.gün 755 bu değeri göründe artık verme, çok da umutlanma ama umutsuz da olma. Her şey olabilir, bu şekilde bebeğini sağlıklı doğuran da odu düşük yada boş kese de oldu. Her şey olabilir dedi. Ben de kan vermedim bir daha. İnan ki kan vermeyince bilmeyince daha kafa rahat oluyor. Zaten olmamasını kabullendim olursa da çok sevinirim. İlaçlarıma da aksatmadna devam ediyorum.
Tamam hatırladım sizi başka bir topikten 😞benim şimdiye kadar hep 2 3 kat artmıştı bugün böyle bir sonuç görünce yıkıldım resmen.. yarın mı gideceksiniz siz inşallah güzel sonuçlanır da bana da umut olursınız

Et şeklinde parça gelmesi düşündürücü. Çünkü yerleşme kanaması bir pedi doldurmayacak kadar pembemsi ya da kahverengimsi gelir.
Evet beni de o düsündürüyo.. doktor fitili öyle bir şey sandım zannetti ama yani et doku parçası olduğunu rahatlıkla ayırt edebildim

Tamam hatırladım sizi başka bir topikten 😞benim şimdiye kadar hep 2 3 kat artmıştı bugün böyle bir sonuç görünce yıkıldım resmen.. yarın mı gideceksiniz siz inşallah güzel sonuçlanır da bana da umut olursınız
evet evet ben de sizi hatırlıyorum ondan yazdım. haber vericem yarın size gelişmeleri

X