Düşük mü yaptım nolur yardım

mcgonagal

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
195
49
29
Transferimin 16. Günü sabah tuvallete kalktım pencereye çok hafif kırmızı bir leke geldi önce sonrada beyaz ve şekilsiz bir et parçası ama mmlik bir şey çok küçük.. onun dışında kanamam ve ağrım olmadı o et parçası gibi olan şey ne olabilir kafayı yiyecem

Transferimin 16. Günü sabah tuvallete kalktım pencereye çok hafif kırmızı bir leke geldi önce sonrada beyaz ve şekilsiz bir et parçası ama mmlik bir şey çok küçük.. onun dışında kanamam ve ağrım olmadı o et parçası gibi olan şey ne olabilir kafayı yiyecem
Testin pozitif miydi

Beyaz et parçası gibi dediğin akıntın olabilir. Allah korusun düşük olsa o et parçasıda pıhtılı kanama şeklinde olur. Sakin ol dinlen ilaçlarını düzenli kullan bol su iç kendini yoracak bişey yapma

Beyaz et parçası gibi dediğin akıntın olabilir. Allah korusun düşük olsa o et parçasıda pıhtılı kanama şeklinde olur. Sakin ol dinlen ilaçlarını düzenli kullan bol su iç kendini yoracak bişey yapma
Doktorum da aynnen böyle dedi ama normalde değerlerim az artıyordu ama 2 kat artıyordu 14. Gün 288 di bugün sabah verdim 478 cıktı iki kat olmamış çok üzüldüm

2 kat artmamış ama %66 artmış. yani önceki kanı verdiğin saatler de önemli. Salma hemen kendini artmamış diye. Evet kesin oldu diye de düşünmemek güzel ama çok da az artmamış bence. bir daha ne zaman verceksin kan
Bilmiyorum ki 6. Gündem beri veriyorum az artıyor diye😔kolumda kan alacak yer kalmadı hep mosmor yarın versem mantıklı mı sizce bu sabah verdim en son ?

Bilmiyorum ki 6. Gündem beri veriyorum az artıyor diye😔kolumda kan alacak yer kalmadı hep mosmor yarın versem mantıklı mı sizce bu sabah verdim en son ?
vermeyin bence. Cuma sizi çağırmış, bekleyin cumaya kadar. İlaçlarınıızı kullanın ve gününde gidin. Ben de çok farklı durumda değilim bu arada. transfer sonrası 25.günüm daha var mı yok mu belli değil. Beta kontrolünü bıraktırdı doktor artık bi gel bakalım dedi. Yarın gideceğim ultrasonla bakacak. Değerlerim çok dengesiz arttı, ama hep arttığı için ilaçları da bırakmadım. Aynıyız yani

vermeyin bence. Cuma sizi çağırmış, bekleyin cumaya kadar. İlaçlarınıızı kullanın ve gününde gidin. Ben de çok farklı durumda değilim bu arada. transfer sonrası 25.günüm daha var mı yok mu belli değil. Beta kontrolünü bıraktırdı doktor artık bi gel bakalım dedi. Yarın gideceğim ultrasonla bakacak. Değerlerim çok dengesiz arttı, ama hep arttığı için ilaçları da bırakmadım. Aynıyız yani
Yaaa nasıl arttı acaba sizin

Değeriniz bir şekilde artmış önemli olan %60 ı geçmesi. Geçmiş de şükür ki. Canınızı sıkmayın ilaçlara devam edin. Tutunuyor miniğiniz 🌿🧿❤️

10.gün 53
12.gün 83
16.gün 222
20.gün 755 bu değeri göründe artık verme, çok da umutlanma ama umutsuz da olma. Her şey olabilir, bu şekilde bebeğini sağlıklı doğuran da odu düşük yada boş kese de oldu. Her şey olabilir dedi. Ben de kan vermedim bir daha. İnan ki kan vermeyince bilmeyince daha kafa rahat oluyor. Zaten olmamasını kabullendim olursa da çok sevinirim. İlaçlarıma da aksatmadna devam ediyorum.

Bence doktora görünün benimde hafif kanama başladı sonra yoğuna döndü bi kaç gün sonra düşük olmuştu aksatmayın derim

X