Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Yeni tahlil sonucum çıktı fsh 35.5 erken Menepoz belirtisi yazıyor internette düşürebilirmiyiz acaba soğan kürü yazmış İbrahim Saraçoğlu ama ne bilim menepoza girmek istemiyorum

Benimde 34 tü fsh ben düşürmek için hayıt macunu kullandım daha beter oldu geçen ay en son 50 ye yükseldi şu an 49 gündür adet göremiyorum kistte oluşmuş. Dusurmeknicin çabalıyorum bende 31 yaşındayım menapoza girmek istemiyorum bu sonuca göre menapoz görünüyor zaten adette göremiyorum sıkıntıya girdi iyice adetim. Bebek düşünürken kendimi bi an bu durumun içinde buldum hala şokunu atlatamadım. Aslan pençesi çayı içmeye başladım ama ise yarar mi bilmiyorum

Mfk ne demek anlamadım. Benim fah 18 amh 0.33 prolaktin 55. Sadece prolaktin için ilaç verdi. Daha önce hiç korunmadigim olmadı sadece degerlerime baktırmak için doktora gittim. Şimdi nasıl beslenmeliyiz bilmiyorum. Hayıt ile ilgili bir şey aldım ama onu da içmeye korkuyorum. Bana bazı rshim filmi sperm testi genetik test vs verdi. İki ay kendin dene dedi. Şimdi başka yapmam gereken bir şey var mı? Dediğiniz her şeyi yaparım. Doktor bir multivitsmin verdi. Onu sabahlari içiyorum. Beslenme öneriniz var mı

Mfk ne demek anlamadım. Benim fah 18 amh 0.33 prolaktin 55. Sadece prolaktin için ilaç verdi. Daha önce hiç korunmadigim olmadı sadece degerlerime baktırmak için doktora gittim. Şimdi nasıl beslenmeliyiz bilmiyorum. Hayıt ile ilgili bir şey aldım ama onu da içmeye korkuyorum. Bana bazı rshim filmi sperm testi genetik test vs verdi. İki ay kendin dene dedi. Şimdi başka yapmam gereken bir şey var mı? Dediğiniz her şeyi yaparım. Doktor bir multivitsmin verdi. Onu sabahlari içiyorum. Beslenme öneriniz var mı
Prolaktin değeriniz düşünce, yumurta kalitenizi arttirsaniz hamile kalma şansınız yükselir. Arı sütü, bal polen karışımları var. Sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı yeniyor. Hayit suyu ya da tohumunu alıp çay gibi demeyecek içebilirsiniz hormonları dengeliyor. Mfk ,doktor Mehmet Fatih Karsli nin baş harfleri. Kendisini aktif kullandığı bir instagram hesabı var. Kendi adıyla takviyeler de satıyor. Hamile haberlerini paylaşıyor. Eşli kullanmak için takviyeleri var. Multuvitamin hangisini kullanıyorsunuz? Bu dönem de Akdeniz tipi beslenmek önemli deniyor. Bol yeşil yapraklı sebzeler ve kırmızı meyveler doğurganlıgi arttiriyor. Benim bildiklerim bu kadar. Allah yardımcınız olsun.

Hikayem öyle uzun ki, en kısa nasıl anlatırım bilmiyorum. Bu zorlu süreci yaşamayan bilmez. 14 günlük yumurta büyütme çatlatma sürecimde ultrasonda 4-5 adet görünen folikullerimin cuma günü yapılan opu da tamamının içi boş çıktı. Bu aya özgü müydü yoksa hep mi öyle bilmiyorum. 2 senedir gebe kalamıyorum. Tedaviyi uzunca bir süre kabullenemedim. Öyle pişmanımkiyaşım 37 2 sene önce başlamalıydım, geçen zamanı geri alamıyoruz ne yazıkki. Arı sütü polen karışımına başlayacağım belki faydası olur, opu sonrası regl bekliyorum tekrar tedavi sürecim başlayacak, prp deneyebiliriz ama ben prp ile ilgili kesin sonuç alınamayacağını öğrendim umutlanmak istemiyorum. Öyle zor günler ki, yumurtaların boş çıktığını öğrendiğimde kendimi bomboş çaresiz hissettim. Umutlar tükenmez diyip kendimi teselli ediyorum.

Merhabalar, amh 0.01 ve 1 başarısız tüp bebek ten 3 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım sun an 4 yaşında bir çocuğum var, bu arada prolaktin de 3 katı yüksekti ve kistim vardı, sizlere moral olsun diye yazmak istedim, biliyorum çok zor ama kafaya takmamak düşünmemeye çalışmak biraz akışına bırakmak lazım, tedavilerimizi tabiki olacağız ama bilemeyiz Rabbim en doğru zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin herkese, bazen ikinci çocuğu düşünüyorum doktora gidecek gücü bulamıyorum Allahım sen önce isteyenlere ver diyorum, tüp bebek denememde bile 11 senedir deneyen 5.denemesine gelen biriyle tanışmıştım ve Allahım sen önce ona ver siye dua etmiştim, yaşayan bilir dualarım hep sizlerle :)
Merhaba çok sansliymissiniz ne güzel Allah bağışlasın. O süreçte her hangi bişey yapmismiydiniz acaba ? Fsh lh estradiol değeriniz kaçtı o sürede ?

Prolaktin değeriniz düşünce, yumurta kalitenizi arttirsaniz hamile kalma şansınız yükselir. Arı sütü, bal polen karışımları var. Sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı yeniyor. Hayit suyu ya da tohumunu alıp çay gibi demeyecek içebilirsiniz hormonları dengeliyor. Mfk ,doktor Mehmet Fatih Karsli nin baş harfleri. Kendisini aktif kullandığı bir instagram hesabı var. Kendi adıyla takviyeler de satıyor. Hamile haberlerini paylaşıyor. Eşli kullanmak için takviyeleri var. Multuvitamin hangisini kullanıyorsunuz? Bu dönem de Akdeniz tipi beslenmek önemli deniyor. Bol yeşil yapraklı sebzeler ve kırmızı meyveler doğurganlıgi arttiriyor. Benim bildiklerim bu kadar. Allah yardımcınız olsun.
Kuzucum nasılsın? Ben yavaş yavaş kendime gelmeye çalışıyorum 😔 hala şoku atlatabildim sayılmaz. Sen biosteron ve argifertil kullanmıştın değil mi? Günde kaç tane içtin? Ben argifertili günde iki, bioestronu da bir içiyorum.

Hikayem öyle uzun ki, en kısa nasıl anlatırım bilmiyorum. Bu zorlu süreci yaşamayan bilmez. 14 günlük yumurta büyütme çatlatma sürecimde ultrasonda 4-5 adet görünen folikullerimin cuma günü yapılan opu da tamamının içi boş çıktı. Bu aya özgü müydü yoksa hep mi öyle bilmiyorum. 2 senedir gebe kalamıyorum. Tedaviyi uzunca bir süre kabullenemedim. Öyle pişmanımkiyaşım 37 2 sene önce başlamalıydım, geçen zamanı geri alamıyoruz ne yazıkki. Arı sütü polen karışımına başlayacağım belki faydası olur, opu sonrası regl bekliyorum tekrar tedavi sürecim başlayacak, prp deneyebiliriz ama ben prp ile ilgili kesin sonuç alınamayacağını öğrendim umutlanmak istemiyorum. Öyle zor günler ki, yumurtaların boş çıktığını öğrendiğimde kendimi bomboş çaresiz hissettim. Umutlar tükenmez diyip kendimi teselli ediyorum.
Hoşgeldin kuzum 🙏 hepimiz benzer durumları yaşıyoruz. Malesef bende de verecek umut kalmadı 🙏 negatif sonuçtan sonra toparlanma sürecindeyim. Birlikte toparlanacağız canım 🙏

Amh değerin ne senin

Ben bugün hastaneye gittim adetimin altıncı günü iki yumurtam 12.9 büyüklüğünde olmuş inşallah içi boş çıkmaz
İnşallah takviyeler işe yarar kuzum. Ben de bir ay kadar argifertil ve biosteron Kulllandım. İki yumurtam çıktı. Biri döllendi ama tutmadı. Fsh 11.8 amh 0.44. İnşallah senin ikisi de döllenir. İkisini de transfer ederler de ikizin olur canım 🙏🙏 ben de bilemedim çift mi tek mi içsem. Düşüneceğim biraz.

İnşallah takviyeler işe yarar kuzum. Ben de bir ay kadar argifertil ve biosteron Kulllandım. İki yumurtam çıktı. Biri döllendi ama tutmadı. Fsh 11.8 amh 0.44. İnşallah senin ikisi de döllenir. İkisini de transfer ederler de ikizin olur canım 🙏🙏 ben de bilemedim çift mi tek mi içsem. Düşüneceğim biraz.
Banada doktor yazdı ben pergoveris iğnesi ve gonalf iğnesini birlikte içiyorum sabah akşam bisteron kullanıyorum öğlen supralife bir tane içiyorum ve 5 günlük femara ilacı vermişti bugün femaranın son günü içtim dahada içme dedi doktor benim tedavi bu şekilde ilerliyor

Ayyy inşallah ikizimizde müjdeli haber veririz buradakilere senin kiler kaç mm büyüdüler

Merhaba çok sansliymissiniz ne güzel Allah bağışlasın. O süreçte her hangi bişey yapmismiydiniz acaba ? Fsh lh estradiol değeriniz kaçtı o sürede ?
Canım sen cyclo bıdı bıdı birşey. Tam adını bilmiyorum ama onu kullandın mı? O fsh yı düşürüyor. Bana devletteki bir doktor ondan vermişti doktor Ama ben kendi doktorum kullanma dediği için kullanmamıştım. Sonradan öğrendim ki fsh yı düşürüyormuş. Aslında kullansam iyi olurmuş. Tüp bebekten önce böyle şeylere bir baksan aslında?

X