düşük amh değeri

kizzuwatnal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
1
0
30
herkese selamlar. 30 yaşındayım, amh değerim 0.43 çıktı. henüz çocuk düşünmediğim için doktor beni yumurtalıklarımı dondurmam ve ayrıntılı bir bilgi almam için başkasına yönlendirdi. diğer bir konu da erken menepoz diyerek cyclo progynova ilacı yazdı. bu ilaçla ilgili hemen her durumda başlanılmaması gerektiğini duymuş ve okumuştum. şuan regl dönemim de normal seyrinde, hiç kesilme yaşamadım şimdiye kadar ve bunu doktora belirttim yine de kullan zararı olmaz dedi. ben farklı fikir almak için zaten bir doktora daha gideceğim ama yine de tecrübesi ve bilgisi olan varsa ve paylaşmak isterse dinlemek isterim. çok stres oldum ve aşırı moralim bozuldu erken menopozu duyunca.

Merhabalar çok geçmiş olsun herhangi bir şikayetiniz var mıydı öncesinde yoksa rutin kontrol esnasında mı amh istedi doktorunuz? Çocuk istemi yokken amh bakılabilir mi onu merak ediyorum. Bana bu zamana kadar hiçbir Dr istemedi amh değerini çocuk istemim olduğu halde. 4 ay önce hsg çekildim ondan beridir de hem döndüm de azalma var 21_24 %günde adet oluyorum, hem de miktar olarak azalma başladı. Ailenizde erken menopoz öyküsü var mı ?

İlacı kullandınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…