duş sonrası kalıcı koku

hmmmok

bang bang
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2014
49
16
merhaba arkadaşlar. duş sonrası sürebileceğim kokusu güzel ve kalıcı vücut kremi yada duşta kullanacağım duş jeli önerebilirmisiniz. duş jeli, parfüm vs kokular bende hiç kalıcı olmuyor

Mrb canım..
Duş jeli: Duru vişneli turta ve limon seviyorum ama vişneli daha kalıcı kokusu
Vücut kremi:Nivea duşta vücut kremi bence çok güzel nemlendirici kolay kokusuda niveanın klasik bayılırım
Parfüm:Calvin klein euphoira kesinlikle tavsiye ederim tabi beğenirmisin bilmem çok kalıcı..

Bende geçen gün hamama gittim,
Hamamdan sonra kayısı yağı sürdüm,
bileklerime ve göğüs kısmıma tüm gün kokusu hakimdi.

merhaba arkadaşlar. duş sonrası sürebileceğim kokusu güzel ve kalıcı vücut kremi yada duşta kullanacağım duş jeli önerebilirmisiniz. duş jeli, parfüm vs kokular bende hiç kalıcı olmuyor

canım ersag urunlerini kullandın mı daha once?

Bel çevresi, üst bacak ve kolumda sivilceleri var. Kil kökü iltihabiymis yillardir arada bir doktora gidip ilaç kullansamda geçmedi. Cildim yagli bu yüzden nemlendirici kullanmalimiyim bilmiyorum söylediğiniz ürünleri deneyecegim çok tesekkur ederim arkadaşlar.

Merhaba
duş jeli olarak kesinlikle duru perfume öneririm kesinlikle kalıcı kokusu var
vücut kremi olarak arko nem meyveli bakım çok güzel kokuyor :)

Cnm duş jeli olarak palmolive anti stress var oda süper kokuyoo

Avon Sense duş jellerinin (ben pembe olanı kullanıyorum) hem kokusu güzel hem de diğerlerine göre daha kalıcı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…