Duş jeli önerisi

Ahtapot Anne

Feeling lonely nowadays..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
4.349
5.594
Vücutta kaygan ve yağlı bir his bırakmayan güzel kokan dus jeli arıyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Eklentiler

• Screenshot_20200830-003010_Google.jpg
    Screenshot_20200830-003010_Google.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 316
Geçen markette duru nun micellar duş jelini aldıö.
Paraben slikon vs içermemesi sebebiyle deneyeyim dedim, çok memnun kaldım.
Fresh temiz bir koku bırakıyor, yapay değil.

Kendimi bildim bileli sabun kullaniyorum zeytinyağlı sabun. Hala lohusa sayılırım duştan sonra terledigimde sanki sabun kokuyorum anlayamadim ilk kez bu durumu yaşıyorum o yuzden duş jelini denemek istedim.

Kendimi bildim bileli sabun kullaniyorum zeytinyağlı sabun. Hala lohusa sayılırım duştan sonra terledigimde sanki sabun kokuyorum anlayamadim ilk kez bu durumu yaşıyorum o yuzden duş jelini denemek istedim.
Duş jeli çok kurutuyor. Vanilyalı sabun inanılmaz güzel kokuyor ben onu tavsiye ederim.

Hayatımda sabun anca çocukluğumda kullanmışımdır, elimi bile kalıp sabunla yıkasam hatur hutur kaşınır, dökülür derim.
Duş jeli hassas ciltler için iyi bir seçenek ve sabunun vücuttan durulanması çok daha zor.

Dediğim gibi bebeğiniz için de paraben vb şeyleri içermeyen duş jellerinden mutlaka memnun kalırsınız.

Yves Rocher duş jelleri kesinlikle deneyin turkiyede fiyatları nasıl bilmiyorum kokuları çok güzel ve kalıcı

X