Duphatson hakkında

nihlalx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
10
3
22
Merhabalar adetim geciktiği için doktora gittim hcg değerim 3,44 çıktı ve doktor duphatson yazmış beş gün kullan sonra gel dedi günde üç kez kullanıyorum fakat çom fazla mide bulantısı ve şişkinlik yapıyor kullanam oldu mu daha önce bilgi verirseniz sevinirmmm

Merhabalar adetim geciktiği için doktora gittim hcg değerim 3,44 çıktı ve doktor duphatson yazmış beş gün kullan sonra gel dedi günde üç kez kullanıyorum fakat çom fazla mide bulantısı ve şişkinlik yapıyor kullanam oldu mu daha önce bilgi verirseniz sevinirmmm
Yumurtlama dönemi ara kanaman olduğu dönemde doktor banada verdi kullandığım gibi kanamam bitmişti embriyo oluşursa rahme tutunmasi için veriyorlar 3.44 cok sınır bir değer belkide hamilesin bi test yap

Yumurtlama dönemi ara kanaman olduğu dönemde doktor banada verdi kullandığım gibi kanamam bitmişti embriyo oluşursa rahme tutunmasi için veriyorlar 3.44 cok sınır bir değer belkide hamilesin bi test yap
Emin olmadan yapmak istemiyorum aslında çok hevesim kırılıyo bakalım doktor gününü bekliyoruz 🤔

bat 10 gün kala yapmaya başladım helal olsun durabiliyorsan :)))
İlaç kullanımı çok zor geçti fazla midemi bulandırdı sürekli uyudum bırakalı 4.günüm doktora gittik bugün ultrasonla baktı yarın sabah gel kan testi ver dedi hcg ve progesteron testi istedi onları vericez bakalım hayırlısı inşallah 🙏🏻

X