Duphaston kullandiktan sonra adetim 6 gun gecikti bu normalmi

Inşallah ikimizde hamileyizdir canım sende mi dupaston kullandın bugün 13 gun oldu adetim gelmedi idrarda negatif cikti bugün kan testi yapacağım inşallah yarın öğreneceğim sonucu hayırlısı inşallah

Bende 2 ay düzenli bi şekilde bu hapı kullandım ilk ay 1 gün gecikti ikinci ay 7 gün gecikti idrarda negatif cıktı geç döllenmedir diye kan verdim sonuç alıcagim zaman regl geldi geciktirebiliyormus kizlar

Bende 2 ay düzenli bi şekilde bu hapı kullandım ilk ay 1 gün gecikti ikinci ay 7 gün gecikti idrarda negatif cıktı geç döllenmedir diye kan verdim sonuç alıcagim zaman regl geldi geciktirebiliyormus kizlar
Benim idrarda 10.gun gecikmekte test yaptım negatifti dünde kan verdim bugün alacağım sonucu 14. gun bugun gecikmenin ilk defa bu kadar gecikti hiç şaşmazdı bakalım sonuç ne olacak bugün C ok heyecanlıyım Rabbim isteyen herkese nasip etsin

INSAALLAH hamilesindir ben inanıyorum ki stres mevsim gecişi bunlar etkiliyor rabbim herkesin gönlüne göre versin

Rahim filmi çektirdim bu yazbasinda sol tüp tıkalı sağ tüp açık sag taraftan yumurtlarsan hamile kalabilirsin demişti doktorum kısmet bakalim
Rahim filminde tıkalı planı açmak icin uğraşmadi mi doktorun garip ama
Sağ taraftan kontrol edilmesi gerek yumurtlamazsan nolcak bence sen doktorunu değiştir kaç ay oldu çektireli rahim filmini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…