Duphaston kullandiktan sonra adetim 6 gun gecikti bu normalmi

Suan ılac yanımda degıl ama ıcınde 10 tablet varsa evet gunde bır defa 10 gun ıcıceksın dedı ılac bıtınce şu gun adet olursun demedı sadece bıtınce adet olmazsan test yap dedı bide ben sunu merak edıyorum daha sonra kullanıcakmıyım ılacı dedım yok 1 kere kullanıcaksın senı bıkac ay adet eder dedı ama arastırmama gore bıkac ay ılacı kullanınca adetı duzenlıyo yazıyo bılmıyorum kafam karıstı
Simdi bana 5 gün ic birak adet görürsün dedi gecikme oldugu icin. Bi sonraki ay da adetin 2. Haftası kullan dedi. Kac tane ne kadar ne zaman bisey söylemedi cikti gitti valla doktor.

Simdi bana 5 gün ic birak adet görürsün dedi gecikme oldugu icin. Bi sonraki ay da adetin 2. Haftası kullan dedi. Kac tane ne kadar ne zaman bisey söylemedi cikti gitti valla doktor.

Sendede pko mu var benım gıbı 🥺 senınkıde daha ılgınc ben kasımda klomen kullandım yumurtam buyumedı sonra doktor degıstırdım klomen kullandırmadı bu ılacı verdı 6 ay kendın dene olmazsa gel dedı

Cok sey soruyorum ama ıstanbuldamı oturuyosun bende ıstanbuldayım doktor önerisi için soruyorum ☺️

Inşallah canım pazartesi yaptıracam salı sonuç alcam sağlık ocağına gidene kadar kanlar gitmiş pazartesi sabahina kaldı kan testi

Kuzum ınsallah gebelık vardır. Gebelik olursa 1 gün dahi gecikse gözüküyor diyorlar ama bende net bilmiyorum inan ne okusam o :KK51: ama bazılarının ki hiç idrarda cıkmıyormus benım arkadaslarımdan sadece kanda bellı olanlarda oldu hayırlısı neyse onu nasip etsin rabbim gönlünü ferah tut:KK19:

Kuzum ınsallah gebelık vardır. Gebelik olursa 1 gün dahi gecikse gözüküyor diyorlar ama bende net bilmiyorum inan ne okusam o :KK51: ama bazılarının ki hiç idrarda cıkmıyormus benım arkadaslarımdan sadece kanda bellı olanlarda oldu hayırlısı neyse onu nasip etsin rabbim gönlünü ferah tut:KK19:
Allah razı olsun canım sağlık ocağındaki doktor da öyle dedi idrarda gorunmeyebiliyor kan testinde net bilgiye ulaşırız dedi yani el mahkum beklicem sabır canım adetim gelmediği sürece ümit var

Inşallah canım pazartesi yaptıracam salı sonuç alcam sağlık ocağına gidene kadar kanlar gitmiş pazartesi sabahina kaldı kan testi

Aslında acilde de yaptırabılırsın ben bıkez yaptırmıstım 2 saat sonra cıkıyo galıba sonuclar ama sen bılırsın zaten 1 gun kaldı gıdersın saglık ocagına ☺️

Aslında acilde de yaptırabılırsın ben bıkez yaptırmıstım 2 saat sonra cıkıyo galıba sonuclar ama sen bılırsın zaten 1 gun kaldı gıdersın saglık ocagına ☺
Bir gün kaldı zaten canım aynen halaa adet olmadım bugün 11. gün inşallah kanda çıkar idrarda negatif cikti ama şimdiye kadar hiç böyle gecikmemişti adetim

X