Duphaston kullandiktan sonra adetim 6 gun gecikti bu normalmi

Muhtesem gunes

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
133
86
43
Geçen ay adetim 11 gun sürdü ve hormonlarda sıkıntı olabilir diye duphaston verdi adetim bittikten sonra ki gun basladim 10 gun kullandım ilaç bittikten 4 gun sonra normal adet tarihimdi fakat adetim gelmedi bugün 6. günü gecikti bu ilaçtaki kaynaklanıyor yoksa hamilelik olabilirmi lütfen acil cevap verirseniz sevinirim

Geçen ay adetim 11 gun sürdü ve hormonlarda sıkıntı olabilir diye duphaston verdi adetim bittikten sonra ki gun basladim 10 gun kullandım ilaç bittikten 4 gun sonra normal adet tarihimdi fakat adetim gelmedi bugün 6. günü gecikti bu ilaçtaki kaynaklanıyor yoksa hamilelik olabilirmi lütfen acil cevap verirseniz sevinirim

Merhaba ben henuz baslamadım ılaca adetımın 14.gununde baslıcam ılac bıttıkten sonra adet olmazsan test yaptır dedı bana doktor hamılelık ıcın sende test yaptır ıstersen en azından aklında soru ısaretı kalmaz

Merhaba ben henuz baslamadım ılaca adetımın 14.gununde baslıcam ılac bıttıkten sonra adet olmazsan test yaptır dedı bana doktor hamılelık ıcın sende test yaptır ıstersen en azından aklında soru ısaretı kalmaz
Merhaba 14.gun bana da basla dedi doktor. Gunde 1 defa mi kullanacaksiniz ve kac gün kullanacaksınız.

Bende kullandım peşine hemen regl oldum. Bu ilaç gebeliğe de yardımcı diye biliyorum ama hayırlısıyla inşallah hamilesinizdir. 😍🤲

Merhaba 14.gun bana da basla dedi doktor. Gunde 1 defa mi kullanacaksiniz ve kac gün kullanacaksınız.

Suan ılac yanımda degıl ama ıcınde 10 tablet varsa evet gunde bır defa 10 gun ıcıceksın dedı ılac bıtınce şu gun adet olursun demedı sadece bıtınce adet olmazsan test yap dedı bide ben sunu merak edıyorum daha sonra kullanıcakmıyım ılacı dedım yok 1 kere kullanıcaksın senı bıkac ay adet eder dedı ama arastırmama gore bıkac ay ılacı kullanınca adetı duzenlıyo yazıyo bılmıyorum kafam karıstı

X