Duphaston kullananlar ilaç bittikten kaç gün sonra adet oldunuz ?

banada bunu adetim uzun sürüyo diye verdi doktor fakat yarım bıraktım benim sorunla siizinki çok başka bana neden verild ozaman bu anlamıyorum kadı doğum ilaçlarından malesef banada yardımcı olurmusunuz benim gibi olan varmı:26:

duphaston bittikten 3 gün sonra adet oldum.Adet düzensizliği için doktorum verdi en az iki kutu içmek gerekiyormuş.

Mrb arkdaslr adet duzensızlıgım var 23 yasındayım.10 gndr adetım gecıyodu kan testı yaptırdım hamıle degılım
dr duphaston verdı kullancam adetı duzene sokup hamıle kalmamda yardımcı olurmu ????? :18:

Arkadaşlar duphaston kullanıp hamile kalan varmı benm iki gün çok göğsüm ağrıdı ilaç bittkten snra adetimi bekliyorm gelmedi daha acaba hamile kalma ihtimalim varmı bilgisi olan varmı

Kuşlar benimde adetin 29 gündür gelmedi..adet gecikmemin 7. Günü doktor duphaston vermişti..her gun 2 tane sabah aksam..ama ben adet olmayi bekledim icmedim..3 kere kan testi bilmem kaç kere idrar testi yaptim negatif..artik ilaci icmeyi düşünüyorum ama doğru zamanmi bilmiyorum..doktor gecikmenin 7 gunu vermisti simdi 29. Hatta 30. Gunu oldu..simdi icmemde bi sakinca olurmu acaba..

K
Kuşlar değil kizlar olacakti..pardon..

Hanimlar, yeni konu acmak istemedim, duphaston kullandim ama yanlislikla gunde iki kere degil bir kere.icmisim, 3 hafta oldu biteli adet olmadim, test yaptim negatif. Sizce kan.testi yapmali miym?

kızlar bana doktor gebe kalmam için duphaston verdi ilacım yarın bitecek adetime 7 gün var ama bende lekelenme oluyor.adet mi oluyorum sizce?

Merhaba. İlacı ameliyat sonrası doktor reçetesi ile yaklasık 2 ay kullandım. Ara vermeden 5 kutu bitirdim. Bugun 16. Gün hala bekliyorum. Muhtemelen uzun süre kullandığım için. Hiç 10 günden fazla sürdüğünü söyleyen biriyle karsılasmadım.. varsa paylaşım rica ediyorum.

osay3 bak buraya cnm

Aldim takibe konuyu canimmm
Cnm konu 2009 dan kalma.. ben öyle araştırırken denk geldim alintiladigim yaziyi oku diye etiketledim:)
Yani adet sokturucu olarak kullanmış arkadaşlar. Hamilelige de yardımcı oluyormuş anladığım kadarıyla

Cnm konu 2009 dan kalma.. ben öyle araştırırken denk geldim alintiladigim yaziyi oku diye etiketledim:)
Yani adet sokturucu olarak kullanmış arkadaşlar. Hamilelige de yardımcı oluyormuş anladığım kadarıyla
Okudum canim okudum :)
Ama her sey Allahin ol demesiyle olacak.
Ona bakarsan ben hem duphaston kullanıyorum hem inofolic inozitol hem preseed hemde klomen ve catlatma iğnesi
Hepsi de gebe kalmayi destekleyen kolaylaştıran şeyler ama zorlasa nolacsk Rabbim emrettikten sonra o spermler ne geri gider ne ileri... Allah yüzümüze bakıp bizi sevindirir bu yolda insallah

Tabiki de öyle cnm hani biz acaba adet sokturucu mu yoksa gene kalmaya yardımcı mı diye ikileme düştük ya o yüzden konuya etiketledim seni. Bir de ben olayı çözdüm bu hap 10 günlük bir hap. Yani 1 ay boyunca kullanmiyorsun 10 gün kullanıyorsun yumurtanın çatlayacagi zaman bırakıyorsun allah takdir ederse ya bebek oluyor olmazsa adet oluyorsun. Ben anladım olayi:)

Bana bu hapi tüp bebek transferinden sonra verdi doktor, 28 tane yani 1 kutu ictim gunde 2 kez, bugun bitti, ve hala hastalanmadim, kan testi yaptirdim sonucunu almayi bekliyorum.
Bende ilacin ne ise yaradigini anlamadim ama insaAllah ise yarar da tutunur bebekler

4 gün sonra

bende pkoluyum. doktorum erken regl olmak istiyorsan günde 3 tane iç dedi biteli 7 gün oldu hala tık yok gebelik testide yaptım 2 gün önce negatif

Merhaba 50 gündür adet olamadığım için Dr a gittim kist varmış meğer Dr duphaston verdi günde 2 defa 2 ay sonra kontrole gel dedi dün bir bugün 2 oldu daha iç çamaşırım da 1 damla kan gördüm öğlen bu normal mi böyle ara ara kanama yaparmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…