Duphaston kullananlar ilaç bittikten kaç gün sonra adet oldunuz ?

bende klomen kullandım bu ay yumurtalarım büyümüş ama hesapladım adetimin 25.gününe kullan dedi
pko var hemde
sonuç ne olacak bilmiyorum
kullanan var mı benim gibi

Var canim ben varim, benim tupler kapaliydi, laparoskopi oldum acildi, kanamam kesilmedi, bu ilaci verdi duzenlemek icin. normal insan gibi adetin gelince randevu al gel dedi, gidicem asilama icin, onumuzdeki ay kismetse.. Sanirim surec boyle tamda bilemiyorum amam

arkadaşlar ilk defa duphaston kullandım, klomen ile birlikte. adetlerim düzenlidir. fakat bu ay 2 gün geçti olmadım.. acaba duphaston, düzenli olan adetimi düzensizleştirmiş olabilir mi???

merhaba arkadaşlar:
bu konu oldukça gerilerde kalmış ama umarım yazan olur.
ben adet düzensizliğim için dıphaston kullandım doktorum hemen olacak dedi ve ardından adetin 5inci günü klomen başlayacaksın ve sonra bitince bana geleceksin takip edecez yumurtalarını dedi
fakat dıphaston bitti ben 3 gün sonrahastalandımğımı zannettim ama sadece 1 damla geldi ve ogünden beri yaklaşık 10gündür hala birşey yok fakat 10 günden beri kasıklarım ve karrnım inanılmaz şekilde ağrıyor sanki adet olacakmışım gibi fakat hala birşey yok.
bu arada tabi normal adet olamadığım için klomenede başlayamadım..
benimle aynı sorunları yaşayan varsa ve yazarsanız çok sevinirim
ne yapıcağımı bilemiyorum
..

doğumdan sonra 3,5 aylıkken kızım ilk adetimi oldum. baştan çok az kahverengi pembemsi sonra aşıru pıhtılı kanama başladı dr um bana duphaston verdi ama bu ilaç tam anlamıyla kesmde kanamayı..az az geliyo hep.çok kötüyüm. niye böyle oldu varmı böyle olan tanıdıklarınız flnnn.moralim bozukk

meraba arkadaşlar bende normal şekilde adet göremeyenlerdenim :KK43: henüz 22 yaşındayım uzun süredir belara kullandım en son giitiğim doktoor da duphaston kullanmamı söledi ama hapın tamamını değil yarısı sabah akşam kullan bekle adetin gelir dedi bu şekilde kullanan varmı?. tahlillerimde hiçbişey çıkmıyor ama kendi kendime adet olamıyorum ilaç kullanmaktan bıktım sizce neden olabilir.?

kızlar bir pko tanısı için hormon testi ve ultrason çektirin.. bende aynı sorunlarla karşılaşıyordum...

bende klomen kullandım bu ay yumurtalarım büyümüş ama hesapladım adetimin 25.gününe kullan dedi
pko var hemde
sonuç ne olacak bilmiyorum
kullanan var mı benim gibi

evet canım bizim grubun bir ilacı klomen ... fayda görürsün inşallah ..sorularının cevabını bu topikte bulabilirsin http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani-2686.html

bende pko hastasıyım 10 duphaston kullnıyordum bırakınca 4. gün gelirdi.. 6 gün geçti gelmedi :2:

MErhaba.. Bende duphastona başladım feci şekilde adet düzensizliğim vardı gecikiyordu ve kist çıktı.. Duphastonu 6 gün kullanıyorum nette okuduğum kadarıyla adet gecikmesini düzensizliğini düzene sokuyormus bende 10 günü aştı bu durum ve daha ilginci adet görüp görmediğim bell değil resmen kahverengi akıntı geliyor.. Bu normalmi yaşayanlar varmı duphaston kullanıpta kahverengi akıntı yaşayanlar böyle bir etkisi olabiliyormu bilgisi olanlar yazarsa çok memnun olurum kızlar herkese geçmiş olsun..

arkadaşlar duphastonu adetin kaçıncı günü günde kaç tane alıosunuz?ben bi ara hamileleik geçirince ara vermiştimde sanırım karıştırdım:KK43:

Selam kızlar.. Bendede pko çıktı ve adet düzensizliğim yüzünden şubat ayında Duphastona basladım geçen 4 aydır gayet düzenliydi ayın 1 inde adet oluodum fakat bu ay 6 sı ve ben hala adet görmedim..İdrar testi yaptım ama negatif çıktı.. Göğüslerim oldukca şiş adet görücekmişim gibi ve son 4 gündür falan bende aşırı gaz var ne alaka bilemiyorum aynı zamanda belime arada çok fena ağrılar giriyor.. Duphaston kullanıldıktan sonra adet düzeni hemen bozuluyormu yada hamile olma ihtimalim varmı tecrubesi olanlar yazarsa sevinirim bıktım bu stresten :KK43:

duphaston kullandıktan sonra 3-4 gün içinde kanamam geliyordu.Fakat 4 aydır adet görmüyorum pco luyum duphaston kullandım bitti bacaklarım aşırı şekilde ağrıyor fakat adetim gelmedi.Bu arada hamile değilim

ben ilacı kullanırken adet oldum,gebelik şüpheniz varsa kan testi yaptırın kızlar ilaç bebek varsa korurmuş eger gebelik yoksada adet olurmuşsunuız dr bana öyle demişti.

arkadaşlar bende kullanıyorum bu hapı yalnız daha öncede doğum kontrol hapları kullandım kilo ve tüylenme yaptı buda yapıyormu sizde ne gibi etkiler oldu.

Bana da pko teşhisi konulmuştu, kimi zaman 45 gün, 60 günde bir adet görüyordum. Doktora gittim, ultrason ve kan tahlili istedi. Hormon düzeylerinde az bir yükseklik var, çok fazla kistik oluşum göremiyorum dedi, adet düzensizliğimi doğum kontrol hapı ile düzenlemek istedi ancak ben dkh kullanmak istemedim çünkü bende olumsuz yan etkiler yapıyordu (kuruluk, vs) Ayrıca bebek düşünmeye de başlamıştık. O zaman duphaston kullanalım dedi, adet başlangıcından tam 16 gün sonra başla, günde bir tane iç dedi, 10'uncu hapı cumartesi içmiştim, pazar adet oldum. Çok sevindim ama, 60 gün nereee, 27 gün nere :)))

X