Duphaston kullanan

ukteee1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
140
34
Merhaba kizlar 15 mayıstan bu yana adet olmadım doktorda rahim duvarin kalinlasmis dedi progestan yazdı adet olursan adetinn beşinci günü gel dedi sizce bebek mi tutunuyordur anneliğe hazirlaninca kalinlasabiliyormus ya birde ben bu ay pcos olduğumu öğrendim dört kutu klomen kullandım gelişme olmamıştı acaba ondan mı geciktim kafam çok karışık benim gibi olan yada başından bu durum geçmiş birisi var mı onerilerinize fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler canlarm.

Bende en son 27 Mart'ta adet olmustum sonra adet olmadım adetim duzenliydi 6 gün gecikmeyle kaset test negatif çıkınca doktorumu aradım duphaston verdi ilaç bittikten sonra 10 gün içinde adet olursun dedi gebelik ihtimali yok dedi gecikmenin 15. Günü pozitif gördüm öğrendikten 5 gün sonra kanamam başladı dış gebelik gecirdigimi öğrendim mayısın 31 de metotreksat iğne vurdum düşük olması için değerim fazla yukselmemisti zaten en fazla 140 çıktı dün son kez kan verdim değerim sifirlandi şimdi adet olmayı bekliyorum duphastonu doktorum bana adet olmam için vermişti progesteron da iceriyomus yani eğer hamileysen bebeğin tutunmasını hamile değilsen de ilaç bittikten 10 gün sonra adet olursun

Üzüldüm canım rabbim yardimcin olsun ve yeniden gebe olmanı nasip etsin inşallah bana dedi beş gün kullan bırak

Üzüldüm canım rabbim yardimcin olsun ve yeniden gebe olmanı nasip etsin inşallah bana dedi beş gün kullan bırak
5 kullanıyorsun zaten ben onu demek istemedim canım 5 gün kullandıktan sonra 10 gün içinde adet olursun dedi hamile değilsen dedi hamileysende bebeğin tutunmasına yardımcı olur dedi ben duphastonla adet olmadım zaten

Anladım canım inşallah hamile olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…