Dünyanın ilk hamile erkeği!

delikizinturkusuyum

Hoşgeldin MİRZA'm...
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
1.068
17
44
Dünyada ilk kez bir erkek hamile kaldı. Thomas Beatie karnında, babası olacağı çocuğunu taşıyor. Thomas aslında cinsiyet değiştirmiş bir kadın.

Bugüne kadar sadece komedi filmlerinde karşılaşılan erkeğin hamile kalması durumu ABD’de gerçek oldu.
Oregon kentinde yaşayan Beatie çiftinin Temmuz'da doğması beklenen kızlarını babası Thomas dünyaya getirecek.
Thomas’ın doğum yapmasında biyolojik bir engel yok. Çünkü Thomas ameliyatla sonradan cinsiyet değiştirmiş bir kadın. 21 yaşındayken ameliyatla göğüslerini aldıran Thomas’ın cinsel organına ise operasyon yapılmadı. Düzenli olarak testesteron hormonu enjekte edilen Thomas, Nancy adlı bir kadınla evlendi.

Çift, gittikleri doktorda Nancy’nin kısır olduğunu öğrendi. Bunun üzerine Thomas hormon tedavisi kesti ve dört ay sonra regl olmaya başladı.

Dokuz doktor gezen çift sonunda hayallerini gerçekleştirdi. Temmuzda doğumu gerçekleştirmesi beklenen Thomas, “Hamile bir erkek olmak inanılmaz bir duygu. Cinsel kimliğim açısından bir değişiklik olmayacak. Nancy için de sadece bebeğimizi taşıyan bir kocayım. Kızımın babası ben, annesi ise Nancy olacak. Çok mutluyum” dedi.

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok:
Aman Allahım ne günlere kaldık, hala şoktayım... :1shok:

aman Allahim :S olaya bak..kadinmiş erkek olmuş..kadinla evlenmiş..üstüne bide erkek olduktan sonra hamile kalmiş..Allahim sen bizi her türlü sapkinliktan koru..

arkadaşlar kadınmış hamile kalan.rahimi duruyormuş.
bende çok sevinmiştim erkeklere yıktık bu işi diye :roflol:

ne kadar saçma. kendini erkek gibi hisseden hatta bu uğurda cinsiyetini değiştiren kadın ne demeye hamile kalıyo. demekki çokta erkek gibi hissetmiyo kendini. deli saçması

inanmıyorumkafamçokkarıştı
dünyanın seyri değişti diye boşa demiyorlar.
yook yook kıyamet yakın gerçekten de.senağlama

ay kocamda benim yerime dogursaydı keşkeeee 2. yi cocugu o yapsa ne güzel olur anlar kadınlar ne cekiyor dur ben bu erkeğin aslında önceden kadın olduğunu söylemeden haberi ona gösterip artık erkekler dogurabiliyormuş deyimmmmm napcak bakalım

ben bu haberi dün okudum ama inanmadim. Doğru değildir bence
Madem bu adam kadındı ve ameliyat oldu ne demeye hamile kaliyor. Hamilelik kadınlara özeldir eee oda erkek olmayi tercih etmiş
ayrica kimden pehdahlamış, karısını bi erkeklenmi aldati yani bu adam
iğrenççç
midem bulandı

dün akşam ilk duyduğumda şaşırmadım çünkü artık o kadar garip şeyler duyuyoruzki alıştık..ama merak ettim ..nasıl diye..evet meğer cinsiyet değiştiren eskiden bayan olan bir kadınadammış...benimde aklıma kimden hamile kalmış sorusu geldi sonrada kendi kendime acaba evlendiği bayanda önceden erkekmiymiş diyede düşündüm...

keşke resmi olsaydı merak ettim

20546_b.jpg

ya arkadaşlar vücut son derece erkek vücudu gibi görünüyor kemik yapısı saçlarının alın ve şakaklara yayılmış kısmı
kolları ve sakalları..... bence yeterince inandırıcı değil yani sen kadın olarak dünyaya gel sonra göğüslerini aldır rahim kalsın böylelikle erek olduğunu düşün ve git bir kadınla evlen ve ondan çocuk yapmak iste iki rahmin birleşmesiyle nasıl olacaksa sonra safkan kadın kısır çıksın ve çocuğu sen doğurmaya karar ver
madem kendini çocuk doğuracak kadar kadın hissediyorsun niye erkek olmaya karar verdin
Hadi karar erdin diyelim neden cinsel organında değişiklik yaptırmadın yoksa tahmin mi ettin bu olacakları ve o karnında ki çocuk kimden? peki süt gelmez değil mi o eski kadın yeni adamdan:uhm:

AA ne sacmalik öyle anne olmanin tadi bile bambaska hem kizlar madem o adam hamile ise hani ünlü olan bi sanatcimiz vardiya dogurganlik özelligi onun neden yok ozamanm bisey anlamadim ben bu isdenkafamçokkarıştı

X