Dünyanın en kararsız insanı balayı araştırması yaparsa! (Eylül 2015)

happyNow

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2014
3.635
2.080
Kızlaar hepinize merhaba!
Forumun bu kısmında dolaşan arkadaşlar muhtemelen sizde aynı sorunla cebelleşiyorsunuz. Ama emin olun hiçbiriniz benim akdar müşkül durumda değil:) Çünkü konuyu açan zat(ben) Dünya'nın en kararsız insanı olarak bir balayı telaşesinde kafayı yemek üzereyiim..

He başkasına yardım edebilme konusunda üstüme yok onu baştan söyleyeyim. Yani başkasının kararsızlıklarına faydam var başka kararsızlara yardım edebilirim dee kendi söküğümü dikemiyorum işte..
Şimdi derdime geleyim..

Kısmetse 5 Eylülde evleniyorum. Ve bir gün düğün yorgunluğunı attıktan sonra 7 eylülde balayı düşünüyoruz.
Lakin yıllardır Kıbrıs di,ye tutturan ben gördüğüm yorumlar sebebiyle orada egzilecek bir yer yok fikirlerinin akımına kapıldığımdan Kıbrıs'ı eledim (çok şükürki bunu yapabildim )

Şimdii öneriler ile yola çıktığımda Fethiye diye düşündüm. Doğa harikası bir yer hakikatten.
Benim önceliğim otelden ziyade gezmek olduğundan gittiğimiz bölgede bir araç kiralayacağız.

Ama yine de otel kararı veremiyorum...
Çünkü otele devasal paralar yatırmayıp parayı egzerek harcamaktan yanayım.
Ama otel için de 1500-2000 TL arası bir bütçe ayırdık. 5 yada 6 gece için..

Sizden ricaam Fethiye bölgesi için tavsiyede bulunmanız. Hatta isteyen arkadaşlara arada kaldığım 3 otelin ismini verebilirim kıyaslama için.

Hee yok benim başka bölge önerim var derseniz ona da açığım(Kararsızlığımı 5 katına çıkaracak olsa da)
Yardım eden, edecek olan, olmayı düşünen herkese şimdiden acayip teşekkür ediyorum

Bu zor süreçte herkesciklere kolaylıklar diliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsuun :)

şimdiden tebrikler extravolume :) bende kısmetse bu yaz evlenicem bikaç güne tarih belli olacak, balayı olayına bi bakayım dedim. gerçekten içinden çıkılacak gibi değil......... ben de senin gibi kararsız biriyim konun bana da yardımcı olacak. inşallah güzel fikirler ediniriz

Canım Allah tamamına erdirsin inşallah seninkini de :)
Vallahi nişanlımın da benden pek farkı yok sen karar ver, senin istediğin benim için tamamdır deyip topu atıyor ama ikimizde 1 haftadır başka birşeye ne bakıyoruz ne konuşuyoruz deli olduk :)..

Sen hangi bölge düşünüyorsun? Bir de nerede yaşıyorsun :)

çok sağol canım
ben ist.da yaşıyorum, tatilde akdeniz düşünüyoruz ama yer belirlemedik. biz biraz daha dinlenceli bi balayı düşünüyoruz o yüzden kendi plajı falan olan bi yer olsun istiyoruz ama seçenekler derya deniz.. nasıl karar vericez bilmiyorum. çok fazla bi bütçe de ayıramıyoruz ki full bi tatilköyünü seçelim

Bizde istanbuldayiz:) aslinda senin bahsettigin gibi bir tatil bulmak daha kolay sankii ya. Hani biz hem dogasi guzel olsun hem otel bilmemne olsun o da olsun derken karari zorlastirdik.. Sirf otel tatili yapmak icin cok fikir buldim ama uymadi iste.. Sehir olarakda belirlerseniz ben de yardimci olmaya calisirim canim:)

aslında süper olur :) biz şehire karar verince sorucam mutlaka
bi iki otele baktım 3.500 fln oluyo 5 gece. bi yandan fiyat çok diyorum bi yandan ilk tatilimiz diyorum. yine kararsızlık işte sence neleri göz önünde bulundurmalıyım

Valla işte 5 gece için insan 3.500 TL ödemek istemiyor tabii ama bende bir yandan senin gibi böyle bir tatil ilk kez olacak. Sonraki seneler için zaten ekonomik seçenekler bulmak gerekecek kıy paraya diyorum kendime :)..
Akdenizde zaten tatil düşünülebilecek ilk seçim Antalya herhalde..

Otel tatili olacaksa kesinlikle Herşey dahil sistem bir otel bakmak gerek canım. Artı dediğin gibi plaja yakın hatta mümkünse denize sıfır olmalı.. Otel zaten şık olsun ama en önemlisi odaları sanki :).. Ben ona dikkat ediyorum yani öyle diyeyim..
E bulduğun otel hakkında yorumlar okuyup yemekleri hakkında bilgi edinmek de önemli sonuçta 5 günlük yemek orada yenecek..
Balayı ayrıcalıklarına da bakmak lazım ama o hemen hemen her otelde var odaya gelecek ikramlar vs gibi..

İlk akla gelen bunlar biraz yoğunlaşmak gerek :)
Antalya da bir iki otel bakmıştım ama üstünden zaman geçti hatırlayamıyorum tekrar bakıcam ama.
Bütçe olarak ne aralık düşnüüyorsun peki?

Bir de yaklaşık tarih aralığı nedir? Fiyatlar tarih üzerinden de oynuıyor biliyorsun

kızlar fethiyeyi bilmiyorum ama tanıdığım çoğuu kişi antalya adam&eve yi tercih etti ve rüya gibiydi diyolar.Benim seçeneklerim arasında burası ama 5 6 gün için düşünüyosanız biraz fazla tuzlu olur gibi :S

Merhaba canım,
Adam&Eve de balayı yapan çok tanıdığım var benimde. E otel zaten şık ona diyecek birşey yok. Ama bana uygun değil. Hem Antalya 'yı eledim. Hem gidenler hem tur şirketleri vasıtası ile.. Hem de ben balayı çiftiyiz diye kendimizi odaya kapatalım istemiyorum Gezelim istiyorum aynı zamanda bol bol. Bakalım inşallah kafamıza göre bir eyrler çıkar..

Bir de yaklaşık tarih aralığı nedir? Fiyatlar tarih üzerinden de oynuıyor biliyorsun

evet cnm haklısın
biz bi değişiklik olmazsa 17 ağustos olacak 5 gece falan
fiyat olarakta 3.000 i aşmasa fena olmaz :)
Adam&Eve çok güzel ama orası bizi aşar gibi

evet cnm haklısın
biz bi değişiklik olmazsa 17 ağustos olacak 5 gece falan
fiyat olarakta 3.000 i aşmasa fena olmaz :)
Adam&Eve çok güzel ama orası bizi aşar gibi

Bence bütçe gayet uygun canım. O bütçeyle çook seçenek çıkar. İlk örnek için Rubi Platinum Spa Resort & Suites var bakabilirsin. Çok güzel bir otel ve denize sıfır ve herşey dahil

Bence bütçe gayet uygun canım. O bütçeyle çook seçenek çıkar. İlk örnek için Rubi Platinum Spa Resort & Suites var bakabilirsin. Çok güzel bir otel ve denize sıfır ve herşey dahil
Off otel supermis canim gercekten :)
Gerci bizimki bugun ağustosta Akdeniz cok sıcak olur ege yapsak dedi ama bilemedim
Boyle bildigin 2bin 3bin arası oteller varsa soylersen sevinirim sehir belirlemedigimiz icin belki oteller arasindan seceriz
Tekrar çook teşekkürler

Ege icin fiyat olarak uygun bulup begendigim ve karar vermeye calistigim oteller var.
Garcia resort , orka sunlife ve sahra su hotel. Sende onlara bak istersen hem bana da fikir vermis olursun ucu arasindayimda karar vermem gerek artkk yarina

kızlar lütfen banada fikir verin benimde bu sene olcak kararsızm

Ege icin fiyat olarak uygun bulup begendigim ve karar vermeye calistigim oteller var.
Garcia resort , orka sunlife ve sahra su hotel. Sende onlara bak istersen hem bana da fikir vermis olursun ucu arasindayimda karar vermem gerek artkk yarina

bunlara baktım canım ama biz denize sıfır düşünüyoruz
bu arada düğün tarihi kesinleşti 16 ağustos inş.
pztsi ya da salı gideriz herhalde bakalım
rubiye bayıldım ama fiyat 4bine yaklaşıyo dün yanlış bakmışım 2700 sandım havalara uçtum ama sonra totomun üstüne oturdum...

kızlar ben biraz bakındım sizinle paylaşayım aklıma yazdıklarımı
1. sırada crystal sunset luxury side
2. sıra kamelya World holiday side
diğerleri de
pine bay holiday kuşadası
sentido gold island alanya
omer holiday kuşadası
lonicera World alanya
alkoçlar adakule kuşadası

ben de kararsızlıklar içindeydim sonunda Rubi Platinum u aldık, tam bi otel insanı olduğum için sadece otele odaklandım. 5 gece için 3000 ödedik, darısı başına

Peki gidenlerden yorum aldiniz mi bende orayi cok begendim ama crystal sunrise ile arasinda kaldim

ben de kararsızlıklar içindeydim sonunda Rubi Platinum u aldık, tam bi otel insanı olduğum için sadece otele odaklandım. 5 gece için 3000 ödedik, darısı başına
Ohh hadi hayirli olsun ☺ keske ben de sadece otele odaklansaydim secim cok daha kolay olurdu ama istee cokk zorlaniyorim bu kararsizliklaa :) ... Orka sunlife resort&spa da karar kilmaknuzereyiz bizdee.. Bakalimm. İnsallah hepimiz secimlerimizden cook memnun kaliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…