Dünyanın en kararsız insanı balayı araştırması yaparsa! (Eylül 2015)

Peki gidenlerden yorum aldiniz mi bende orayi cok begendim ama crystal sunrise ile arasinda kaldim
benim için otelin yeni veya yenilenmiş olmasıyla yiyecek-içecek kalitesi ve havuzbaşında içecek servisi önemliydi. Bu kriterleri göz önünde bulundurdum ve bütçemize en uygun burası oldu. Tabiki tüm yorumları okudum ve kendimce yorumları değerlendirdim. İçecek listesine kadar yazmış otel, minibardaki içecekler de dahil. Bu yüzden seçimimiz Rubi oldu :)

benim için otelin yeni veya yenilenmiş olmasıyla yiyecek-içecek kalitesi ve havuzbaşında içecek servisi önemliydi. Bu kriterleri göz önünde bulundurdum ve bütçemize en uygun burası oldu. Tabiki tüm yorumları okudum ve kendimce yorumları değerlendirdim. İçecek listesine kadar yazmış otel, minibardaki içecekler de dahil. Bu yüzden seçimimiz Rubi oldu :)
Anladım, biz crystal e meylettik :) size güzel bi tatil dilerim inşallah bizde en kisa zamanda karar veririz :)

Yoook artık ilk mesajı okuduktan sonra "bunu ben yazdım da haberim mi yok" dedim :)
Dünyanın en kararsız insanı olarak kendimi tanımlarım
Ben de 5 Eylülde evleniyorum
Biz de fethiye taraflarında balayı yerleri araştırıyoruz

Yooook artık :)))

İnanamiyorim ciddimisiiiin! :) Tesaduf olur da bu kadar da degil yanii :KK70:

Booking.com tripadvisor.com bunlar her daim acik ben de de delirmis gibiydiiim:)
Ay ayni gunler ayni yerde olma ihtimalimiz cok yuksek galibaa:)
Hangi gun cikacaksiniiz..
Bu arada artik gozumu kararttim ve orka sunlife da balayimizi ayarladik biz. ama nisanlimin kredi kartini alip bu isi ben yaptigimdan onlemini alip iptal sigortasi aldim. :KK70: sagim solum belli olmaz :) sen ne yaptin var mi seceneklerrin :)

İnanamiyorim ciddimisiiiin! :) Tesaduf olur da bu kadar da degil yanii

Booking.com tripadvisor.com bunlar her daim acik ben de de delirmis gibiydiiim:)
Bu arada artik gozumu kararttim ve orka sunlife da balayimizi ayarladik biz. ama nisanlimin kredi kartini alip bu isi ben yaptigimdan onlemini alip iptal sigortasi aldim. sagim solum belli olmaz :) sen ne yaptin var mi seceneklerrin :)
Yoook artık ilk mesajı okuduktan sonra "bunu ben yazdım da haberim mi yok" dedim :)
Dünyanın en kararsız insanı olarak kendimi tanımlarım
Ben de 5 Eylülde evleniyorum
Biz de fethiye taraflarında balayı yerleri araştırıyoruz

Yooook artık :)))

İnanamiyorim ciddimisiiiin! :) Tesaduf olur da bu kadar da degil yanii

Bu arada artik gozumu kararttim ve orka sunlife da balayimizi ayarladik biz. ama nisanlimin kredi kartini alip bu isi ben yaptigimdan onlemini alip iptal sigortasi aldim. sagim solum belli olmaz :) sen ne yaptin var mi seceneklerrin :)
:)) valla ben de şaşırdım. Cidden ben mi yazdım acaba diye tekrar baktım o kadar benim gibi yazmışsın ki :)))
Biz 6sı sabahı çıkalım istiyoruz. pazar gidip cuma dönelim dedik.

Ben alaçatı istiyorum, butiklerine bayılıyorum. Nerdeyse bookingteki hepsine baktım, şu an favorim Lilamor :) Dün kavga ettik zaten, neymiş alaçatıda yemek vermiyomuş oteller sadece kahvaltıymış. . Ordaki restoranlarda yemek bulabilir miymişiz. Dedim yahu Çin'e mi gidiyoruz, bizim yemeklerimiz işte daa nolucak. Sonra döndü bi de akşam yemeğine para mı verelim dedi. O zaman çıldırdım zaten. Bana balayı için bir bütçe vermiyor, nereye istersen gidicez diyor, yıllardır her şeyden kısıyoruz ki istediğimiz gibi bir balayı yapalım orda hiçbir şeyden kısmayalım. Deli etti beni. Neyse bu arada içime dökmüş gibi oldum kusura bakma canım :))

Orka sunlife, ben de bir bakayım. Canım sıkkın gerçi ya vazgeçicem şimdi evlenmekten :KK43:

:)) valla ben de şaşırdım. Cidden ben mi yazdım acaba diye tekrar baktım o kadar benim gibi yazmışsın ki :)))
Biz 6sı sabahı çıkalım istiyoruz. pazar gidip cuma dönelim dedik.

Ben alaçatı istiyorum, butiklerine bayılıyorum. Nerdeyse bookingteki hepsine baktım, şu an favorim Lilamor :) Dün kavga ettik zaten, neymiş alaçatıda yemek vermiyomuş oteller sadece kahvaltıymış. . Ordaki restoranlarda yemek bulabilir miymişiz. Dedim yahu Çin'e mi gidiyoruz, bizim yemeklerimiz işte daa nolucak. Sonra döndü bi de akşam yemeğine para mı verelim dedi. O zaman çıldırdım zaten. Bana balayı için bir bütçe vermiyor, nereye istersen gidicez diyor, yıllardır her şeyden kısıyoruz ki istediğimiz gibi bir balayı yapalım orda hiçbir şeyden kısmayalım. Deli etti beni. Neyse bu arada içime dökmüş gibi oldum kusura bakma canım :))

Orka sunlife, ben de bir bakayım. Canım sıkkın gerçi ya vazgeçicem şimdi evlenmekten :KK43:
Canımm, ben takip edememişim burayı. Baya da zaman olmuş.
Çok meraj ettimmm acaba ne yaptın balayı işini çözdüz müüü ? :)

Merhaba canım,
Adam&Eve de balayı yapan çok tanıdığım var benimde. E otel zaten şık ona diyecek birşey yok. Ama bana uygun değil. Hem Antalya 'yı eledim. Hem gidenler hem tur şirketleri vasıtası ile.. Hem de ben balayı çiftiyiz diye kendimizi odaya kapatalım istemiyorum :KK70: Gezelim istiyorum aynı zamanda bol bol. Bakalım inşallah kafamıza göre bir eyrler çıkar..

Gezmek güzel ama yoğun bi evlilik telaşesi evdi yerleşmeydi kınaydı düğündü derken insan yoruluyor. Hele balayında gezme tozma olunca insan dinlenemiyor. Öle gezmeli giden çok arkadaşım var ve resmen yorgunluk diyor hepsi. Biz Haziran ayı için Antalya Belekte 7 gece için 2.700 Tl ye Cyrstal Water World anlaştık tam dinlenmelik bir balayı olcak bizin için.:cool::cool::cool::cool:

Canımm, ben takip edememişim burayı. Baya da zaman olmuş.
Çok meraj ettimmm acaba ne yaptın balayı işini çözdüz müüü ? :)
çoook zaman geçmiş ben de uğrayamıyorum ya buraya :)
Çözdük canım çok şükür. Alaçatı oldu :) Benim istediğim otel :) Lilamor Otel.
Uçak biletimizi de aldık, otelin parasını da ödedik her şey tamam :)

çoook zaman geçmiş ben de uğrayamıyorum ya buraya :)
Çözdük canım çok şükür. Alaçatı oldu :) Benim istediğim otel :) Lilamor Otel.
Uçak biletimizi de aldık, otelin parasını da ödedik her şey tamam :)
canım ne kadara ayarladınız, ben balayı için değil de daha sonra gitmeyi çok istiyorum fiyatları merak ettim

La capria suit ile Lilamor dışında diğerleri cok sıradan geldi bana da. Biri bembeyaz diğeri rengarenk :)

X