Dukan diyeti sonrası kilo alanlar buraya

cindiriz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2011
381
430
Arkadaşlar merhaba! Dukan diyeti ile 15 kilo verdim. Tüm evreleri başarı ile tamamladım. Ama koruma evresinde çuvalladım. Haftada 1 gün sadece protein yememe ve spor yapmama rağmen 7 kilo aldım. Kesinlikle eski yeme şekline dönülmemeli bunu anladım ama geç kaldım. Dukan diyetinin zararlı sonuçlarınında hepsini gördüm. Saç dökülmesi,kabızlık sonrası oluşan hemoroid ve dukan sonrası gelişen insülin direnci ve hipoglisemi atakları..ve en büyük etkisi artık beynime söz geçiremiyorum ve kesinlikle diyete başlayamıyorum.var mı benimle aynı durumda olan?varsa dertleşmek ve çözüm üretmek istiyorum.sağlıklı ve mutlu günler diliyorum hepinize

yeniden başlamayı düşünüyorum diyete
çünkü hayatınızda sadece 2 kez uygulanabiliyor.bu sefer tüm evreleri tamamlayıp bir daha kilo almayacağım
var mısınız kilo vermeye?

yok mu dukan yapıp çuvallayan ve yeniden kilo vermek isteyen?
ben başladım hadi bakalım 3 günlük atak evrem var sonrasında seyir evresi bekliyor beni

bana katılıp deneyimlerini paylaşmak isteyen ; birbirimizi motive edeceğimiz eski yeni tüm dukancıları bekliyorum

Ben de aynen bunları yaşadım, kafamı taşlara vuruyorum şimdi.... insanız işte, kısa yoldan bir şeyler yapmaya bayılıyoruz ama kilo verme işi uzun soluklu bir durum. Bunu kabul etmeyenler başarısız olmaya mahkum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…