Düğüne bu elbiseyi giysem mi?

O elbisenin yerine böyle giyindim :KK55:

Eklentiler

• IMG_20240629_231631.jpg
    IMG_20240629_231631.jpg
    223,3 KB · Görüntüleme: 137
Ben düğünümde böyle bir elbise giyen birini istemezdim. Renginden de değil, modelden 🙄 Her ayrıntısı tuhaf. Zerafete tepki olarak dikmişler. Demişler ki biz bunu dikelim insanlar ibret alsın dikmesin 🤦🏼‍♀️

Düğünde beyaz kinada kırmızı giyilmez hiç toplum görgüsü almadiniz mi ? Tüllü ve kırık beyaz oluşu da pes yani .

Selamlar. Akşama eşimin lise arkadaşının düğünü var ve gelin hanımla bir iki defa görüşmüşlüğümüz var. Bu elbise rengi nedeniyle giyilir mi sizce? Birazcık acil cevaplar gelirse vakit daralıyor 🥰

Elbise sanki perde tülü gibi.
Rengide beyaZ yada yakın

Selamlar. Akşama eşimin lise arkadaşının düğünü var ve gelin hanımla bir iki defa görüşmüşlüğümüz var. Bu elbise rengi nedeniyle giyilir mi sizce? Birazcık acil cevaplar gelirse vakit daralıyor 🥰
Gelin sen misin bacım ne alaka Allah aşkına nedir bu düğünde beyaz giyme fantazileriniz aaaa
Başka bir renk giy git gelini de çileden çıkarma

Benim sevdiğim bir model. Renginden emin olamıyorum🥺 baya krem bir elbise ve kahverengi şal kullanicam. Hiç açık bir renk elbiseyle düğüne gitmedim
Ay hayır ya çok itici durur hiç mi duymadınız düğünde krem/beyaz kabarık tüllü bir şey giyilmez umarım giymemişsinizdir

O elbisenin yerine böyle giyindim :KK55:
Ya bir şey diyim mi o beyaz elbiseyi gerçekten giyme at, anneannem gibi durmuşs ilk fotoğrafta çok tıknaz kilolu göstermiş, aslında ne kadar güzel şekilli fiziğin varmış inceciksin.
Bir de o neydi öyle tül perde gibi, ama cidden duvak taksan kendi nikahın gibi gidermişsin😬 çok iyi bir karar olmuş değiştirmek

Benim arkadasim dügünümde beyaz elbise giymisti. Özellikle yapacak biri degil. Safca giydigini anlamistim. Üzerinde durmadim ama cok garip gelmisti. Sanki baska hic renk kalmamis. En basitinden görgüsüzlük olarak algilaniyor. Ilgi budalasi, kiskanc vs olarak da görenler olur. Giymemek en güzeli.

Ya bir şey diyim mi o beyaz elbiseyi gerçekten giyme at, anneannem gibi durmuşs ilk fotoğrafta çok tıknaz kilolu göstermiş, aslında ne kadar güzel şekilli fiziğin varmış inceciksin.
Bir de o neydi öyle tül perde gibi, ama cidden duvak taksan kendi nikahın gibi gidermişsin😬 çok iyi bir karar olmuş değiştirmek
Ben giymeyi istemiyordum da yakın çevrem çok ısrar etmişti düğünde giymem için. Hal böyle olunca beynim allak bullak oldu ne ara bu tonları düğünde giymeyi normallestirdik diye 😂 çok şükür ki giymedim yaa çok garip duracaktı sahiden ☺️

Çok teşekkür ederim fizigimle ilgili yorum için 😅 elbise yakından daha güzel ama aşırı boldu birkaç işlemden geçirdim şu an daha iyi☺️

X