Düğünde testi kırmak istemiyorun kırmasam nolur

Ne biçim bir adet bu be 😂😂😂

İlk defa duyuyorum böyle bir adet olduğunu, hangi bölgenin ki?

Eğer damat ısrar ediyorsa testiyi kafasında kır, en azından evlilik sırasında sana istemedigin bir şeyi yaptırmaya çalıştığında aklına bu sahne gelir 😂

Ben de görüp görüp "keşke benim zamanımda da adet olsaydı beeğğğğ" deyip duruyorum 😂ah dünya işte olan da kıymet bilmiyor😂

Düğün kına bir olacak ve ben testiyle damadın etrafında oynayıp testi kırma olayını sevmiyorum utanırım sanırım onu yaparken yapmasam en olur ve ya orda yapmayıp düğün çıkışı eve girerken falan yapsam olmaz mı

İstemiyorsan yapma.
Bende kırmızı kuşağı çok saçma bulduğum için yapmadım.

Düğün kına bir olacak ve ben testiyle damadın etrafında oynayıp testi kırma olayını sevmiyorum utanırım sanırım onu yaparken yapmasam en olur ve ya orda yapmayıp düğün çıkışı eve girerken falan yapsam olmaz mı
bende kına düğün bir yapacağım hatta testi kırmayı ben de istemiyorum çevremdekiler de kır mutlaka yap yapmadan olur mu falan diye gaza getiriyorlar düşünüyorum hala 😂 ben size başka bir şey soracağımm gelinlik ve bindallı mı giyeceksiniz sadece ekstra bir kıyafet giyecek misiniz o gün? Bir de organizasyon tarzı bir şey düşünüyor musunuz ben bunlarda çok kararsızım da 😂

X