Düğünde testi kırmak istemiyorun kırmasam nolur

mileyko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
44
35
Düğün kına bir olacak ve ben testiyle damadın etrafında oynayıp testi kırma olayını sevmiyorum utanırım sanırım onu yaparken yapmasam en olur ve ya orda yapmayıp düğün çıkışı eve girerken falan yapsam olmaz mı

Bizde gelin alımında baba evinden çıkarken kırılıyor, bende de öyle olmuştu. Damadın etrafında oynarak kırmak bana da pek güzel gelmedi sanki
Ya o kadar cringe geliyor ki damat bacak bacak üstüne atıp oturuyor falan ben de etrafında testiyle döne döne oynuyorum bilmiyorum severek yapana kesinlikle saygım var nişanlım da adettir yapmak lazım diyo bilmiyorum kafam karışık

Oynayarak kıran da var (mesela ben 😂) evden çıkarken kapı da kıran da var. Yöreye göre adet farklılığı olabilir ama zorla oynayacak değilsiniz, kapıda kırın sizde.

Düğün senin canın ne zaman istiyorsa o zaman yap. Benimkinde elime tutuşturdular kırdım o düğünde beynin otomatik pilot sen kendin olmuyorsun uykusuzluk stres gel git her şeyi düşün derken gözleri açık uyuyabilen biri oluyorsun

Düğün kına bir olacak ve ben testiyle damadın etrafında oynayıp testi kırma olayını sevmiyorum utanırım sanırım onu yaparken yapmasam en olur ve ya orda yapmayıp düğün çıkışı eve girerken falan yapsam olmaz mı
Testi kırmadan zinhar olmaz 🤣
Kız ne takılıyorsun kına senin düğün senin dlediğin gibi yap dilediğin gibi yapma. Her kafadan bir söz çıkar, tıka kulaklarını içinden ne geliyorsa anı yaşa. Bir kere olacak, hayırlı olsun güzel telaşlar 💕

Nişanlın adettir kırmadan olmaz mı diyor ay şuna yarıldım ya adetlere inan erkeklere de bir ayar oluyorum 😂 bütün adetleri yapsın o zaman hay rabbim.
Saçmalamayın ya millet eğlencesine hoşuna gittiği için yapıyor sizin gitmiyorsa yapmayın. Ben de yapmadım zira ailemden de yapanı görmedim.

Göğsünde testi kırmak istemiyorum olarak okudum ilk 😬 bence nasıl istiyorsan öyle olmalı kırma.Kim ne derse desin aman

Çok saçma geliyor bana ben yapmadım. 😃

Yapmak isteyenlere saygı duyuyorum bana göre gerekli bir şey değil,ben normalde düğünlerde oynamayı da sevmiyorum zaten.

Hiç yapmasan da olur. Ne olacak ki ?

Ya o kadar cringe geliyor ki damat bacak bacak üstüne atıp oturuyor falan ben de etrafında testiyle döne döne oynuyorum bilmiyorum severek yapana kesinlikle saygım var nişanlım da adettir yapmak lazım diyo bilmiyorum kafam karışık
Kicisindan adet uydurmasin. Testi kırmak evet adet ama damat etrafında dönme son yıllarda çıktı. Hatta şu aralar duvak dansı çıktı😂

X