Düğünde takılan takılar

Ya neyin kafasini yaşıyorsun gerçekten 😂😂 okuduğunu anlamayacak kadar düşük bi insana hiiiç bişey anlatamam gözüm doymasa gelip burda niye konu açayım siz mi bana alacaksınız Allah'ın cahili yaa 😂😂 ben neye full demişim onu bile anlamamissin gelmiş burda boş boş konuşuyorsun.
Herşey alındığı halde daha ne koparabilirim diye düşünen birine uygun bir üslup.

İyi akşamlar. Bir ay sonra düğünüm var. Bizim düğünlerde takı töreninde anne ve baba haricinde damat da takı takar. Ama nişanlımla konuştuğumda onlarda öyle bişey olmadığını ilk defa duyduğunu söyledi. Bende zorlamadım zaten nişandan düğüne kadar geçen zamanda damat tarafına ait olan ne varsa full her şeyi tek başına, ailesi yardım etmeden yaptı. Size de sormak istiyorum acaba genelde mi damat düğünde takı takmaz anne babadan ayrı olarak yoksa takar mı ?
Ne kucuk hesapların pesıne dusuyorsunuz
Bırakın olursa olur

Her yerde adetler farkli. Bazi yerlerde duvak acilinca veya dügünden sonra erkekler kendileri birsey takar. Bizde öyle birsey yok. Erkek tarafin taktigi zaten damat dan sayiliyor. Eşim nisanda hediye olarak bir set almisti. Bence esiniz herseyi tek basina yapiyorsa böyle seylerde fazla detayci olmayin. Bos yerden ikinizin de cani sıkılmasın. Böyle seyler kavgaya dönüsse senelerce izi kaliyor. Halbuki alti üstü bir taki. Mutluluklar dilerim. Birbirinizin kiymetini bildiginiz bir evlilik olur insallah. En önemlisi o

X