Dugun oncesi mini video klibim 23/08/2008

çok güzel olmuşş herşey böle bişiyin düşünülmesi nekadar güzel olmuş valla size ileride unutacak hiçbi anı kalmamış çok güzel bayıldım imrenerek izledim valla
bi ömür mutluluk
bu arada kocanın erkek kardeşi kuzeni falan varsa kızkardeşimi veriim bayıldım oraganizasyona

ayy cok alemsinn :roflol: maalesef erkek kardesi de kuzenide yok ,sadece bitane ablasi var oda evli , bu arada esim turk degil kendileri ingiliz .

a.s.

benneyaptımkitahmin etmiştik zaten kızkardeşimle birlikte ingiliz olduğunu daha önce senin düğün resimlerinide görmiştük ozaman tahmin etmiştik valla açıkçası dili dini ırkı hiç mühim diildi ama kısmet diilmiş belki dedik vardır bi yakınıda kardeşime de nasip olur :teselli:
şaka bi yana cidden Allah mutluğunuzu daim etsin inşallah a.s.
ayy cok alemsinn :roflol: maalesef erkek kardesi de kuzenide yok ,sadece bitane ablasi var oda evli , bu arada esim turk degil kendileri ingiliz .

a.s.

benneyaptımkitahmin etmiştik zaten kızkardeşimle birlikte ingiliz olduğunu daha önce senin düğün resimlerinide görmiştük ozaman tahmin etmiştik valla açıkçası dili dini ırkı hiç mühim diildi ama kısmet diilmiş belki dedik vardır bi yakınıda kardeşime de nasip olur :teselli:
şaka bi yana cidden Allah mutluğunuzu daim etsin inşallah a.s.

bende isterdim erkek kardesi olsun , alirdik kizkardesini neguzel 2. bir turk kizi gelin olurdu :1hug:

çok güüzelll...sanki bi tv programı seyrediyo gibihisseettim kendımı.hayırlı olsun..allah mesut etsin

Ne kadar şirinsiniz:)))Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Akdeniz 'den sevgiler...

a.s.

hayırlı olsun Allah mesut etsin.oturduğu yer ingiltere yazıyo ama videoyu izlerken farkettim mersinde evlenmişsin. forumdan çıkarken görüntün var.düyün burda oldu oraya yerleştin sanırım

Çok güzel bir hatıra olmuş yaaa. Çok beğendim.
Bu arada çok şeker bir gelin olmuşsun.
Mutluluklar dilerim.:nazar:

ya iş yerinden izliyemiyom ben tüm video programları yasaklı:KK43:((

çok merak ettim...akşam evde kesinlikle izlicem...

gerçekten çok hoş olmuşsunuz ve video da bir o kadar güzel olmuş. Allah mesut bahtiyar etsin.

Sanırım düğünün Mersinde olmuş, görünce Mersini çok özlediğimi fark ettim...

melda rose tek kelimeyle bayıldımm muhteşem bişey olmuş..inannılmaz eğlenceli ve her snaiyesi dolu geçmiş...çekimler slayt geçişler harikaa bu fikri bulanıda yapanıda tebrik ediyorum..çok çok tatlı sempatik bi gelin olmuşsunnnnhihoyyytbu arada bu fikrini çaldım haberin olsun bende kısmet olursa kendi düğünümde yapmak istiyorumkaydirigubbakcemile2 bir ömür boyu mutluluklar diliyorumm sana....o gzl yüzün o günkü hep gülsün inş:sm_cool::teytey::dance::lepi:kaydirigubbakcemile2 bütün mutlu ifadeler sanaaaaaaa:hooray:

oyyyyyyyyyyyyy cok tatlısınn yaaaa cok sekerrsınn cnaım allah nazardan saklasınnn

bıze de nasıp etsınnnn :nazar:

X