Dugun oncesi mini video klibim 23/08/2008

inanilmaz güzelsin canim ya.. makyajin cok hos.. bir ömür boyu mutluluklar dilerim, keyifle izleyin :)

çok güzel olmuşsun:smiley-cool: söylermisin saçını nasıl yaptı kuaför. yani sen ne dedin. bende istiyorum yaa.çok hoşuma gitti. ilk önce sarıldımı saçların mesela. sonra nasıl yapıldı... anlatırsan sevinirim. bu arada çoook mutlu olursun umarım....

maşşalllah allah nazarlardan korusun çok duru bi güzelliğin var ve herşeyde mükemmel olmuş allah bi yastıkda kocatsın

çok güzel olmuşsun:smiley-cool: söylermisin saçını nasıl yaptı kuaför. yani sen ne dedin. bende istiyorum yaa.çok hoşuma gitti. ilk önce sarıldımı saçların mesela. sonra nasıl yapıldı... anlatırsan sevinirim. bu arada çoook mutlu olursun umarım....

canim ben kuafore 1 hafta once gittim konustum sacimi vakk tarzi istedigimi soyledim,vak tarzi hani bu eski tarz diyolar ,hatta mehmet okurun esi yaptirmis dugunlerinde ,google mehmet okur evlendi yaz cikan resimlerdeki bayanin sacini incele bole önu dalgali , neyse iste kuafor yok sana yakismaz felan filan dedi ikna etmeye calisti,kolay bir topuz yapip gonderecek yani aklinca, ugrasmak istemiyolar cunku onun dalgasi biraz zor oluyomus ,dugun gunu geldi ben tutturdum ole istiyom diye,kuaforde tamam dedi , önunu ona benzer bisi arkasinida bana birak dedi ve ortaya bole bisi cikti , once hepsini sardi 35 dakka bekledi sonrada acti kivircikti saclarim acildiginda sonrada ole topuz yapti , umarim yardimci olmusumdur a.s.

çok güzel bir gelin olmuşsun cnm
allah mutluluğunuzu daim etsin allah sizi hiç ayırmasın
darısı bekarların başına

ayy cok begendım sızı umarım yuzunuzun guzellıgı tum yasantınıza yansısın allah sızı hıc ayırmasın bir omur boyu mutluluklarrr:nazar:a.s.

çok şekersiniz canım maşallah......mutluluklar dilerim bir ömür boyu.................

çok güzel olmuşş herşey böle bişiyin düşünülmesi nekadar güzel olmuş valla size ileride unutacak hiçbi anı kalmamış çok güzel bayıldım imrenerek izledim valla
bi ömür mutluluk
bu arada kocanın erkek kardeşi kuzeni falan varsa kızkardeşimi veriim bayıldım oraganizasyona

çok güzel olmuşş herşey böle bişiyin düşünülmesi nekadar güzel olmuş valla size ileride unutacak hiçbi anı kalmamış çok güzel bayıldım imrenerek izledim valla
bi ömür mutluluk
bu arada kocanın erkek kardeşi kuzeni falan varsa kızkardeşimi veriim bayıldım oraganizasyona

:roflol::roflol::roflol::roflol: cok yasa sen emi :roflol::roflol:

X