Dudak Makyajı dudak soyulma problemi yaşayanlarrr...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

morpapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
51
0
ben kendimi bildim bileli dudaklarım çatlak kuru ve soyuluyooo...benim gibi böyle bi sorunu olan arkadaşlar kullanıpta memnum kaldığınız herhangi bir ürün varmı nemlendirici krem v.s..

evet benim dudaklarım da çok kuruyup çatlar hakkaten var mı çözümü ki ben hep nemlendirici sürerim o halde bile çatlıyor :KK53:

Ah ahhhhhhhh bende kuru ,çatlak dudaklarla başetmeye çalışanlardanım..vazelin sürünce işe yarıyor ama her zamanda dudağıma vazelin mi sürcem...başka yöntemler bilipte sölemeyen varsa onu eeeeeeeeeeeeeee yaparımmmmm:KK47:

bende dudağı sürekli kuruyanlardanım.her türlü krem,vazelin,hametan(merhem şeklinde olanı) kullandım işe yaramadı.sebamedin dudak koruyucusunu aldım gerçekten yumuşadı dudaklarım en etkilisi buydu aralarında,zaten doktor tavsiye etmişti.farkını hemen gösteriyor.şimdi azaldı fakat tamamen geçmedi oysa yeterli su içip b vitamini de alıyorum .bu durumda iki ihtimal sözkonusu.ya bu bir hastalık belirtisi ya da kullandığım kimi ilaçların bendeki yanetkisi.tekrar doktora gideceğim.bence sizlerde bu şekilde düşünün,eğer yaptığınız herşeye rağmen dudak kuruluğunuzu gideremiyorsanız mutlaka doktora gidin.

bende niveanın nemlendirici değil de dudak bakım kreminden kullandım o çok etkili oldu ama sürekli kullanmam gerekiyor ve ben kökten bi çözüm istiyorum ama sanırım yok en iyisi birde doktora görünmek galiba

ben de de o sorun var...
o yüzden her daim yanımda blistex med plus ı bulunduruyorum...
inanılmaz onarıyo dudakları.gece yatarken sürüyorum,sabah çatlaklar yokoluo sanki :KK3:
mentollü...
bi deneyin derim

benim de özellikle kışın dudaklarım çok kurur.
niveanın mavi nemlendiricisini aldım.
onu sürüp üzerine rujumu sürünce dudaklarım pürüzsüz görünüyor.

X