Dudak dolgusu

Evet onu ilk defa duydum sorucam yaptıracağım yere başka türlü ben dyaanamam sanirim

Ben de Konya’dayım maalesef.
Yaa tüh ama burdaki yerlere sorayım ben ozman yaparlarsa çok iyi olur,çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz icin

Reklama girmezse veriliyor. Bazıları yeni üyelik açıp reklam amaçlı yazıyor ama siz eski üye olduğunuz için sıkıntı olmaz. İyi bir Dermatolog arıyorum, o yüzden merak ettim.
Girmez umarım; de ayça tuğrul a yaptırdım. Arkadşaım ben aldırma işlemine gitmişti, bir erkek arkadaşım da saç mezoterapisine. Tercih edilen bir uzman; memnuniyet açışından adını duyuyorum. Siz yine de kendi konunuz özelinde de araştırın tabi

İsmini çok duydum, Konya’nın en pahalı Dermatoloğu. Ona gidecek kadar param yok maalesef. Ben de lekelerime çözüm bulamadım. Selda Uzun’a girmeyi düşünüyorum bu sefer, o yüzden sordum.

İsmini çok duydum, Konya’nın en pahalı Dermatoloğu. Ona gidecek kadar param yok maalesef. Ben de lekelerime çözüm bulamadım. Selda Uzun’a girmeyi düşünüyorum bu sefer, o yüzden sordum.
leke tedavisi zaten memnuniyet oranı en zor konulardan biri bence; bu dr bile garanti veremez. Evde bakım rutinleri var; ojemrujumrimelim hesanı instagramda leke sürecini anlatıyor (serum ve kremlerle) ona bakabilirsiniz. Uzun bir süreç ama değer bence; altın iğne, mezoterpi ile de desteklerseniz yılda bir falan yol alırsınız inşallah, nacizane tavsiyem

Kontroller ne kadar süre sonra
Rötuşda ücret almıyor sanırım

Yanak, göz altı dolgusu, botoks bunlar acıtmıyor zaten, acıtan dudak dolgusu, onu da uyuşturup yapıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…