Dudak dolgusu

Yani ücreti kalıcılık süresini çok etkiliyo sanırım, dolgu malzemesi kalitesi burdan anlaşılabiliyor (ankarada güvendiğim çok iyi bir uzman da 15 bin demişti mesela, ben de biraz pimpirilliyim, ille iyisi olsun bana iş çıkarmasın, sağlığımı etkilemesin diye titizlenirim biraz). Yukarda arkadaş yazmış, iğne ile uyuşturma seçeneğini sorun madem bide görüşürken
Evet onu ilk defa duydum sorucam yaptıracağım yere başka türlü ben dyaanamam sanirim

Yani ücreti kalıcılık süresini çok etkiliyo sanırım, dolgu malzemesi kalitesi burdan anlaşılabiliyor (ankarada güvendiğim çok iyi bir uzman da 15 bin demişti mesela, ben de biraz pimpirilliyim, ille iyisi olsun bana iş çıkarmasın, sağlığımı etkilemesin diye titizlenirim biraz). Yukarda arkadaş yazmış, iğne ile uyuşturma seçeneğini sorun madem bide görüşü

Ben de Konya’dayım maalesef.
Yaa tüh ama burdaki yerlere sorayım ben ozman yaparlarsa çok iyi olur,çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz icin

Reklama girmezse veriliyor. Bazıları yeni üyelik açıp reklam amaçlı yazıyor ama siz eski üye olduğunuz için sıkıntı olmaz. İyi bir Dermatolog arıyorum, o yüzden merak ettim.
Girmez umarım; de ayça tuğrul a yaptırdım. Arkadşaım ben aldırma işlemine gitmişti, bir erkek arkadaşım da saç mezoterapisine. Tercih edilen bir uzman; memnuniyet açışından adını duyuyorum. Siz yine de kendi konunuz özelinde de araştırın tabi

Girmez umarım; de ayça tuğrul a yaptırdım. Arkadşaım ben aldırma işlemine gitmişti, bir erkek arkadaşım da saç mezoterapisine. Tercih edilen bir uzman; memnuniyet açışından adını duyuyorum. Siz yine de kendi konunuz özelinde de araştırın tabi
İsmini çok duydum, Konya’nın en pahalı Dermatoloğu. Ona gidecek kadar param yok maalesef. Ben de lekelerime çözüm bulamadım. Selda Uzun’a girmeyi düşünüyorum bu sefer, o yüzden sordum.

İsmini çok duydum, Konya’nın en pahalı Dermatoloğu. Ona gidecek kadar param yok maalesef. Ben de lekelerime çözüm bulamadım. Selda Uzun’a girmeyi düşünüyorum bu sefer, o yüzden sordum.
leke tedavisi zaten memnuniyet oranı en zor konulardan biri bence; bu dr bile garanti veremez. Evde bakım rutinleri var; ojemrujumrimelim hesanı instagramda leke sürecini anlatıyor (serum ve kremlerle) ona bakabilirsiniz. Uzun bir süreç ama değer bence; altın iğne, mezoterpi ile de desteklerseniz yılda bir falan yol alırsınız inşallah, nacizane tavsiyem 🌸

Benim doktorum ağız içine iğne yapıp mis gibi uyuşturuyor, hiçbir şey hissetmiyorum. Ama kontrolde ufacık daha ekleyim dedi, gözümden yaş geldi. Yaptıracağınız yere iyice sorun, sadece uyuşturucu kremle uyuşturuyorsa yaptırmayın, iğneyle ağız içinden kim uyuşturuyorsa ona yaptırın.
Kontroller ne kadar süre sonra
Rötuşda ücret almıyor sanırım

Kırkları gorunce yaptırırım hevesi vardı bende
Dudaga yonelık olmasada bır elmacık bı kaş üstü
Belki yanak/gulme cızgısı.
Acıları hesaba katmamıstım😞

Vaaaaaz geeeec tiiiiiiiim yapamıyoruuuuuum😂😂😂😂
Yanak, göz altı dolgusu, botoks bunlar acıtmıyor zaten, acıtan dudak dolgusu, onu da uyuşturup yapıyorlar.

X