Dudak Dolgusu Karın Germe Ameliyatı

Nurselclk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
2
0
35
Vücudumda bazı şeylerden şikayetçiyim dudaklarım ince ve karnım gitmiyor danıştığım kişiler ameliyatı anlattı ama doktor önemli.Dudak dolgusu için Mehmet Akgün'ü düşünüyorum kendisini canlı yayınları ve videolarından biliyorum ve uygulamalarını beğeniyorum .Karın germe ameliyatı için de doktor önerisi düşünüyorum.Yaptıran arkadaşlar fikir verebilir mi?Bir de süreç nasıl çok ağrılı oluyor mu?

Op D. Hasan Kütükoğlu ve Dr Muhittin Eski işlerinde başarılı doktorlardır ben Hasan beye yaptırmıştım geçen seneağrı i
llla ki oluyor ama iyileşince dumduz bir karın ne kadar mutlu ediyor anlatamam.Dolgu için Mehmet Akgün'e bende gideceğim jawline düşünüyorum.

Dudak dolgusu için İstanbul’daysanız eğer
Dr. Mehtap Vatansever Hanım’ı tavsiye ederim. Yüzünüze muhteşem dokunuşlar yapıyor. Gözünüz kapalı her işlemi yaptırabilirsiniz.🌷

Vücudumda bazı şeylerden şikayetçiyim dudaklarım ince ve karnım gitmiyor danıştığım kişiler ameliyatı anlattı ama doktor önemli.Dudak dolgusu için Mehmet Akgün'ü düşünüyorum kendisini canlı yayınları ve videolarından biliyorum ve uygulamalarını beğeniyorum .Karın germe ameliyatı için de doktor önerisi düşünüyorum.Yaptıran arkadaşlar fikir verebilir mi?Bir de süreç nasıl çok ağrılı oluyor mu?
Dolgu sinek ısırığı kadar açıyor ben çene için gitmiştim Mehmet Akgüne eridiğinde muhakkak tekrarlıycam.

dudak dolgusu için kesinlikle İlker Yörük

15 ekimde yenilettim dolgumu.Mehmet Akgun yapti islemi memnunum.Estetik icin Onurkan idaci yi da dusunebilirsin.Televizyonda izlemistim ben arastirmaniz iyi olur.

Dudak dolgusu için İstanbul’daysanız eğer
Dr. Mehtap Vatansever Hanım’ı tavsiye ederim. Yüzünüze muhteşem dokunuşlar yapıyor. Gözünüz kapalı her işlemi yaptırabilirsiniz.🌷
Yüzümü mahvetti ve davalık olacağız lütfen güvenmeyin o doktora

Eklentiler

• IMG_6539.png
    IMG_6539.png
    231,5 KB · Görüntüleme: 14
X