Dudak Makyajı Dudak dolgunlaştırmak isteyen herkes bu ürüne bi baksın!!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

nzlsrp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
309
0
kızlar internette gezinirken karşılaştım bu ürünle ama türkiyede satışını yapan yok lipsloveyou diye siteleri var lip plumper ürünün adı aşağıya video ve foto ekliyorum
Eki Görüntüle 41061
kızlar değişmiş halini yükleyemiyorum kusura bakmayın sitelerinden alıp ekleyemiyorum buraya ama videoyu izleyin mutlaka
keşke alıp kullanan birileri olsa da yazsa boshayallersmile

http://www.youtube.com/watch?v=nBzKv4EuP_k

Son düzenleyen: Moderatör:
anındamı dolgunlaştrymuş cnm video açılamdı bende

izledimm süper bişey bu acaba ne kadar sürüyo etsikii

cnm ama cilde zararlı olabilir çünkü çekip bırakıyo ya

kızlar altta geçen bir site var oraya baktım sanırım internet üzerinden satılan bir ürün türkiye ye satışları yok

herkes memnun kalmış ama daha yok türkiyede kızlar altta yazan adrese girin orda yazıyor herşey

8 saat de dolgun kalıyomuş gitti gidiyorda falan olabilir aslında

benimki dolgun ve seksi

ee ihtiyaç duymuyosan niye yorum yapıyosun ki konuyu açan arkadaş dudak dolgunlaştrmak için çözüm arayanlara bi öenri olsun diye yazmış sende çıkmış benmki dolgun ve sexii diosun hey allahım yaa:umursamaz:

ilham vermek mayetinde yazdım minik06 birisi övdüğünde kendine ait istinai güzsellikleri diğerlerine ilham vererek sağladığım,karşı taraf yaşama sevinciyle lipojen enjekteye başvurabilir.

ilham vermek mayetinde yazdım minik06 birisi övdüğünde kendine ait istinai güzsellikleri diğerlerine ilham vererek sağladığım,karşı taraf yaşama sevinciyle lipojen enjekteye başvurabilir.

kaydirigubbakcemile3 ne anlatmaya çalıştın sen ya :roflol:

Cidden sitedeki resimler süper gamyoncuiremsu

ayyy kızda zaten dudak var bide bunu uygulayınca çok fena olmuş...bulabilen var mı bu ürünü

ya ben sitesine baya bi baktım ama çözemedim olayı nasıl temin ederiz acaba bunu fiyatı ne kadar bide 14 gün içinde memnun kalınmazsa geri iadesi varmışş

ben zaten sitesini falanda incelemiştim bağlantı kurmaya çalışıcam inşallah fiyatlar falan uçuk değildir...keşke türkiyede bayisi falan olsaydı daha kolay olurduboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…