Dudak Makyajı Dudak dolgunlaştırmak isteyen herkes bu ürüne bi baksın!!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
ben zaten sitesini falanda incelemiştim bağlantı kurmaya çalışıcam inşallah fiyatlar falan uçuk değildir...keşke türkiyede bayisi falan olsaydı daha kolay olurduboshayallersmile

eğer bişeye ulaşırsan banada haber cnm çok pahalı değildir umarım ama bi kerelik de alınabilir çoksa bile ayrıba beğenemdiğinde 14 gün içinde iadesi varmış

kızlar sizce zarar vermez mi bu ürün? sürekli uygulanırsa zamanla sarkmasın yaş ilerledikçe..

kızlar sizce zarar vermez mi bu ürün? sürekli uygulanırsa zamanla sarkmasın yaş ilerledikçe..

sürekli kullnılması zararlı olur saırımm ama videodan anladıım kadarıyla çekipp bırakmıyo dudakları eğer öyleyse kullanılmaz zatenn çek bırak çek bırak dudak elastikiyetini kaybeder

hala bulabilen yok galiba ebaya baktım canlar orda da satılmıyor boshayallersmile

çok merak ettım ama youtube nasıl ızleyorsunuz kı yasaklı ya cok merak ettım ama ya

ya kızın ilk halinde dudakları süper sonradan çok komik oluo çizgi filmde pompayla kedinin ağzına falan yaparlar ağzı uzar falan ya ay çok güldüm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…