dudak dolgu ve yağ enjeksiyonu

Araştıriyim bir,evet Doktoruma kontrole gidecegim zaten,bakalım birşey önerecekmi
Kaşlar hafif kavisli olsa iyiydi yaa...çok düz degil aslında ama ne biliyim işte Kendimle fazla ugraşmaya başladım galiba

Hafif kavis rahatlıkla verebilirler ya.Herkes kendinde olmayanı istiyor :)) Bu kadar uğraşma kendinle:)) Yaşın kaç bilmiyorum ama muhtemelen gençsin.Eminim çok güzelsin.Kaşlar da biraz düz olsun .Millet düz yapmaya çalışıyor.)))

Hafif kavis var zaten daha kavis yaptırırsam kaşlar incecik olur herhal Lens konusuna bir foto eklemiştim lensin duruşunu göstermek için Oraya bakarsan kaşlarıda görürsün yaş 36 ama daha geç gösterdiğimi söylüyorlar Evet düz Kaş moda ama ben sevmiyorum nedense :26:

Resmi nasıl göreceğim diye düşündüm bir an:)) çünkü çok cahilim.Hiç resim görme talebim olmadı şimdiye kadar.Meğer altta ekliymiş :)) Öncelikle lens çok yakışmış.Kaşlar için şöyle bir yorumum olacak müsadenle. Dediğin doğru alırsan çok ince olur.Kaşların biraz seyrek sana tavsiyem sadece boşlukları doldurtman.İstersen bir sıra da kalınlaştırabilirsin. Anladığım kadarıyla açık renklisin. Çok fazla yaptırırsan abartı durur ama boşluk dolarsa daha güzel olabilir.Biraz kavis de var ya gayet güzel.Daha ne olsun.))) Bu arada vücudu görmedim benim için en önemli vücut ama göz çevresi vs bakıştan daha genç gösteriyorsun diyebilirim rahatlıkla:))) tebrikler

Konuyu bulamazsın,resmi göremezsin diye buraya ekledim bende :)
Ben saçları sarıya boyattım.Yani Röfle var saçlarda ve düzenli yaptırıyorum artık vazgeçemiyorum :)) kaşların renginide bir ton kırdırıyorum mecburen yoksa sırıtıyor..Bu da haliyle biraz az gözükmesini sağlıyor.Bir ara dövme ile doldurmayı düşündüm ama kalıcı olacağından dolayı saça göre bir renk seçmem gerekti bu da riskliydi..Kaş ekimini doktorum önermiyor.Kaşa dolgu edilen ense saçı ve oda saç gibi uzayacağı için pek hoş olmayacak,sıkıntılı bir süreç geçirecektim...Belki bir sıra kalınlaştirabilirim tabikide..Aman tekrar baktimda iyi aslında.Belki yas ştan dolayı göz kapakları aşşagıya düşerse kaldırmak için asma yöntemi yaptırılabilir.Yada göz kapağı ameliyatı ama şu an erken bunlara
Esmerim ben aslında.Ama saçlar kaşlar açılınca ten renginde açılıyor otomatikman.Yazın çok fazla bronzlaşırım ama çünkü denize aşık bir ınsanım

Vücut olarakta iyi sayılırım.Albümde fiziğimi gösteren fotolar var.Ekliyim seni bak arkadaşım

Desene sarışın olma ve mavi göz merakı sende de var:))) yakışıyorsa güzel ama bazılarında çok kötü duruyor.Seni açık sandığıma göre demek ki olmuş:)) Kaş ektirme zaten ne gerek var .Ben dövme dedim.Onu da orta bir renk yaptırabilirsin.Nasılsa 2 senede geçiyor e sen de röfleden hemen vazgeçmeyeceğine göre idare eder.Ama çok gerekli değil zaten.Kaş kaldırma,asma vs göz kapağı ya ne kadar meraklısın yaşlanmaya:)) şu an senin bunları konuşmana gerek yok bile. Haa ihtiyacın olur eyvallah ama görünüşe göre yok:)) kaşlar da gayet iyi .Bu arada kaşa değil bronzlaşma işine takıl derim.Çünkü çokk tehlikeli.Cildi esas yaşlandıran o.Eğer saat 16:00 dan sonra güneşe çıkıyorsan iyi ama diğer zamanlarda dikkat et.Zaten artık çok bronz ten out biliyosun:))

Sarışın olma gibi bir merakım asla yok aslında.Öyle olsa ilk önce yüzümü ve vücudumu güneşten kaçırır asla bronzalaşmazdım Kaşa dövmeyide gittigim hiçbiryer önermedi pek,renkten dolayı.Ben dövme ile kaşa biraz kavis verdiririm diye düşünmüştüm ama bakalım.Yapan yer olursa belki yaptırırım
Mümkün mertebe güneşin zararlı ışınlarından korumaya çalışıyorum kendimi zaten.Amaç bronzlaşmak degil aslında.Yani denize,yüzmeye gittigimde öyle bronzlaşmak için yatmam saatlerce çünkü denizden çıkmam Benim aşkım yüzmek,dalıp denizin o güzelliklerini keşfetmek Haliylede kapkara oluyorsun :)) Ama kışın o bronzuk gidiyor tabi..

Ya merakın da olabilir.Sonuçta bu bir zevk.İstersen tabi ki yaptırırsın.Ben sarışınlık ve lens kombinasyonu olunca espri yaptım:)) Yüzmek kadar güzel bişey var mı tabi.Çokk haklısın.Hele ki tekne en büyük zevklerimden birisi.Ama ben mümkün olduğunca kararmamaya çalışıyorum.Esmer değilim.Buğday diyelim.Çok aşırı kara istesem de olamam.

Bu arada çok zor olmakla :)) birlikte becerebilip resimlerine baktım.Eklemek bile 10 dk mı aldı.Ben tam bir net cahiliyim :)) resimler süper.Göğüsler de çok büyük duruyor.Bundan fazlası çok olurdu gibime geldi.Hele beyaz sütyenle olan var .Sadece o ama Samanta Fox'a rakipsin valla :))) Bu arada ameliyat öncesi de göğüs dokun baya varmış.Ya da resimden mi bilemedim. Yaptırmasan bile olurmuş.Ama tabi bu halleri süper:)))

Beyaz teni pek sevmem ben.Esmer,ideal bronzugu çok severim Lens olayı sadece degişiklik için.Hep aynı düze yaşamayı sevmem,kendimde degişiklikler yapmayı severim..Normalde saçlarım siyaha dönük çok koyu kahverengidir.Sarıya boyattıktan sonra eski haline dönemiyorum.Bir ara kızıl yapmıştım,oda çok yakışmıştı ama bakımı çok zor..

Gögüsler aslında mesela yolda yürürken karşıdan gelecek birisinin dikkatini çekecek büyüklükte asla degil..Dekolte vermedigim sürece eskiden dolgulu sütyenle nasıl duruş verdiyse şimdide öyle duruyor Protezler emzirmeden kaynaklı gögsümde oluşan gevşemeyi toparladı,doldurup diklik verdi sadece Yani asla bir Samanta Fox degil..Bunu benimle bizzat tanışma fırsatı bulan forumdaki arkadaşlar şahit oldular.Fotograflarda çok büyük göründüklerine emin olabilirsin.Tabiki kişinin kendi begenisi çok daha önemli bu konuda,ben inanılmaz memnunum..SEnin protezlerin benimkinden daha büyük.Sütyenli bir foto çekilsen ve baksan sende ne kadar büyük göründügüne şahit olacaksın emin ol.Birde yakın çekim yani sadece gögüs fotosu olunca daha büyük görünebiliyor..
Çok teşekkür ederim yorumların için,böyle konu ile alakasız sohbete devam edersek ceza alabikiriz birazdan :18: Böyle güzel sohbetleri rahatça edebilmek için geyik sohbet bölümü konusu açmıştım ben,istersen oradanda böyle yorumlarımızla devam edebiliriz.Lİnk veriyorum ve konu sahibi arkadaşımızdan özür diliyorum
http://www.kadinlarkulubu.com/meme-...ak-isteyen-bayanlarin-geyik-sohbeti-yeri.html

Değişiklik her zaman iyidir.İnsanı iyi hisettirir.İyi yapıyorsun o sebeple.Bu arada konu ile alakasız ne konuştuk ben anlamadım? Göğüsle ilgili konuşuyoruz.Ha saç konusu mu alakasız? Onu mu demek istedin? Ben harbi anlamadım gülme ama:)) diyorum ya net cahiliyim.

Canım bu sayfa dudak dolgusu yağ enjeksiyonu konusuna biz meme,saç ,kaş ten rengi falan biraz kattık karıştırdık yani konu dışına dogru çıktıkta ondan dedim Böyle konu dışına çıkınca uyarı veriliyor ve ilgili konulara yönlendirme olabiliyor ondan dedim canım

Anladım canım:)) ben bu tarz şeyler olduğunu bilmiyordum .Öğrenmiş oldum.Teşekkürler.

Mesaj hakkım dolmadığı için fotoğraf göremiyorum ama burun estetiğinden sonra ince olan dudaklarıma hazır yıllık iZindeyken dolgu mu yaptırsam diyorum

Merhaba ben Selçuk Işık'a burun ameliyatı olucam bunun yanında elmacık kemiklerime ve dudaklarıma yağ enjekte edeceğini söyledi. Selçuk beye bu işlemleri yaptıran var mı?

karşıyakada dr.öner özsoyeri kalıcı dolgu yapıyor ben çok memnunum hiç şişlik bile yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…