dudak dolgu ve yağ enjeksiyonu

Kas altında o sorun pek olmuyor canım,çünkü kas protezi tamamen güçlü bir şekilde örtüyor.İnşallah olmaz tabi,şans birazda..

Eriyen eridi,sonuç ortada daha değişmez belli yani.Sorun yok çok şükür.Eriyecek miktar ayarlanıp enjekte ediliyor zaten.İlk başta fazla gibi duruyor ama eridikçe Herşey normale dönüyor Yağ alınan bölge evet acıyor ama dudak için alındığında agrı hissetmedim.Gögsüm için alındığı zaman iki hafta kendim yatıp kalkamamıştım.Sanırım çekilen yağın miktarından dolayı..Ben sporla gitmeyen,erimeyen yağları çektirdim.Amaç oydu aslında ama bir taşla iki kuş vurduk işte

Arzum sen bu estetik işlerine baya meraklısın:)) aklımıza geleni sana soralım valla. Ben de baya bilirim pek yaptırmam ama :)) bin sene düşünüp ancak meme ameliyatı olabildim.)) Göğsün biraz daha büyümüştür yağ enjekte edince ne güzel işte.Benim gözaltı vs için de fazla enjekte edilmişti ancak tamamına yakını eriyor.Keşke öyle kalsaydı:))

Yok kız göğsüm büyümedi sadece o dalganmanın önüne geçildi,yani o bölge dolduruldu sadece Büyümesi için komple doldurulması lazım... Göz altı morlugu var bendede.Başım agrıyınca,tansiyonum düşünce,uykusuz kalınca cöküklük oluyor,hafifte renk değiştiriyor ama orası için hiç estetik düşünmedim Düşünsemmi acaba Şaka şaka,yok yaa..Çok ince hassas olan yerler oralar bilemedim şimdi..Ama kaşları kaldırtabilirim zaman sonra

canım msj kutun dolmuş yazamadım. lens albümün hala gözükmüyor

Gözaltı morluğuna lazer sanırım çözüm olabiliyormuş.Onu bi araştırsana.Torba olsa kesin ameliyat ol derim.Çöküklük için de dolgu başka yolu yok.Biliyosun o süreci zaten ama başarılı oluyor sonuç tabi eriyip gitse de :))Kaşları kaldırtıp napcan:)) benim o kadar kalkık kı sanki 100 cc dozda botox yapılmış gibi.Sinir oluyorum.Yukardan aldırıp değişik şekil verip kavisi azaltana kadar canım çıktı.Şükür daha iyi oldu.Kalkık kaş sinirli gösteriyor insanı.

o dalgalanma olayinda hic resim cektirmismiydin canim? O dolgu kendi yaginmiydi?

bende ince yüzlü biriyim doktorum plastik cerrah meme operasyonumu yapan doktorum, çok güzel olacağını mutlaka yapalım dedi bana çok heveslendirdi yağları alacağı bölgelerde benim eriyip yok olsun istediğim bölgeler oyüzden okadar hevesliyim popom meydana çıkacak yıllardır mekikle eritemediğim armut göbeğimi alacak gerek kalırsa poponun üstündeki simit dediğimiz bölgeyi alacak bahsettiğim yerler normalde farkedilmeyen fazlalık denilmeyecek yerler ama bu operasyonda işimizi görecek kadar var alınanlarda meme protezimin çevresine, dekolte bölümüne , sol yanağıma ve göz altı çöküklüğüme uygulayacak kalırsa da kalçamın üstünü dolduraciiğiz :) fiyat olarakta bana özel şahane bişey dedi 400- 500 tl civarı dedi bende olur dedim bir heves bekliyorum işte zamanını o arayıda araştırarak bekliyorum :) bana da %40 ı seninle yaşar hatta kilo aldığında onlarda büyür zamanla eriyenlerin yerini doldurur dedi..

Araştıriyim bir,evet Doktoruma kontrole gidecegim zaten,bakalım birşey önerecekmi
Kaşlar hafif kavisli olsa iyiydi yaa...çok düz degil aslında ama ne biliyim işte Kendimle fazla ugraşmaya başladım galiba

Lipo. o zaman mi yaptin? Yoksa daha önce mi? Narkozla mi oldun bu islem?

Dudak dolgumumu soruyorsun yoksa gögüse enjekte edilen yagdanmı bahsediyorsun canım??

Şöyle cevap veriyim.Karnımdan yag alındıgı zaman gögsümdeki deolte bölgeside dolduruldu.Yani aynı operasyonda oldu bu işlem,genel anestezi aldım ben.Öyle istedim.Doktorum sedasyon yöntemi ilede olabilecegini söyledi ama ben tamamen uyumak istedim..

Dudak dolgusu içinde ayrıca bir operasyon oldum.Onun içinde yine kasık üstü,göbek bölgesinden çok az yag çekilip dudaklara dolduruldu.Bundada genel anestezi altında oldum.Ben sanırım lokal sedasyona cesaret edemem.

Gögüse enjekte edilen yag icin sormustum.

Yani göbegin yaglarini Lipsuction yapmistin bir ara. Bir avuc kadar vardi. Dr. zar zor diye ikna etmistin ya?! Iste bu, memenin dalgalandigi dönem miydi? Yoksa daha önceden mi bu yaglari aldirdin?

dudağa yağ enjeksiyonu ne kadara maloldu canım?

uzun uzun okuyamadım... ama kalıcı sanırım ve eger öyleyse maliyetini ögrenmek isterim. çogu arkadaşım dolgu yaptırıyor fakat inanılmaz yapay :S.... baya begendim ben paylaşımlarda ki dudağı..

Son düzenleme:

Selam.Öncelikle yağ aldıkları yer çokk acıyor onu bil.Benim yüzüm için karnımdan milimetrik kesiyle az bişey yağ aldılar .O bölge bile inanılmaz acıyor.2 hafta otururken yatıp kalkerken vs acıyor ki ben çok spor yapan karnı çok kuvvetli biriyim.Senden baya alacaklar bi sürü yere koyacakmış.O sebeple acır ona hazırlıklı ol.Göğsü bilmem ama yüzde %40 ennnn maksimum kalma ki bende o kadar kalmadı onu söylim kalmıyor bence.2 yılda çoğu gidiyor.İlk yapıldığında mükemmel oluyor ama geçiyor.Sonra aynı dolgunluğu isticeksin.Ben meme ameliyatım esnasında tekrar yapılsın dedim drum önce olur dedi ama sonra önermedi.Derin ince gözaltında morluk oluşabilir ve yağlar topak topak eline gelebilir dedi ki kendisin bilgisine çok güveniyorum.Hyolüronik asit çok daha iyi duracaktır dedi.Yaptırırsam onu yaptırırım.Bu arada bu drlara bayılıyorum ben:)).Kilo alırsan büyür:)) e heralde büyür yağ sonuçta.Sorsaydın ya ben neden kilo alayım .Zaten fazla olan yağlardan kurtulmaya çalışıyorum aynı zamanda:))) Belki birkaç kere yaptırınca kalıcılık artar ama şunu bilmek lazım ne türlü dolgu olursa olsun ister yağ,isterse hyolüronik asit vs.belirili aralıklarla uygulanması gereken uygulamalar.Maddi manevi hazırlıklı olmak gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…