Duaya ihtiyacımız var Allah rızası için bize dua edin

Betulyunus58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2014
24
13
35
Yılların uğraşı acısı sıkıntısı döktüğüm gözyaşları sonunda aşılamayla hamile kaldım 2 hafta önce embriyo göremedi doktor boş olabilir dedi yarın tekrar kontrole gideceğim nolur dua edin nolur kimse anlamıyor Halimden ruhum acıyor içim gidiyor nolur bize dua edin bebeğimi görelim kalp atışını duyalım nolur dua edin nolur

rabbim içinizden geçeni önünüze göstersin arkadaşım
inşallah sizde annelik sevincini yaşayacaksınız rabbim yar ve yardımcınız olsun

öncelikle rabbim hayırlısını versin.rabbim sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza almanızı nasip etsin.

Rabbim size bagislasin icini ferah tut bebegin seninledr
Ucuz annesi olarak benimde biri bos gozukuyordu zaten daha minnacik oluyor hic korkmadim rabbim bagisladi yavrularimi bana darisi tum isteyen dileyen herkese insallah

Bu kadar istemene, içtenliğine en önemlisi emeklerine karşılık o minicik bebişini görürsünüz inşallah.. Allah yardımcın olsun canım, mutlu haberi alırsın inşallah Allah ın izniyle, :KK68:

Yılların uğraşı acısı sıkıntısı döktüğüm gözyaşları sonunda aşılamayla hamile kaldım 2 hafta önce embriyo göremedi doktor boş olabilir dedi yarın tekrar kontrole gideceğim nolur dua edin nolur kimse anlamıyor Halimden ruhum acıyor içim gidiyor nolur bize dua edin bebeğimi görelim kalp atışını duyalım nolur dua edin nolur
Canımm Allah yardımcın olsun okurken tüğlerim diken diken oldu,
Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin kalp atışlarını duymanı nasip etsin..
Dularımız seninle..

Rabbim büyük Allahım hiçbirinizi korktuğuyla sınamasın eşim daha çok üzülüyor bana belli etmeme çalışıyor onu düşündükçe Rabbim diyorum sen yetiş

Canım ben de seninle aynı durumu yaşadım.5 senenin sonunda ilk aşılama denememde hamile kaldım. Doktor ultrasonda gayet rahat kalp atışını duyamıyorum boş gebelik olabilir 2 hafta sonra tekrar gelin deyince benim ve eşimin dünyası yıkıldı. Doktorun bunu söylediğinde eşimle göz göze geldiğimiz anı hiç unutmuyorum. Bunu bu kadar rahat söyleyen doktor da 5 yıl tedavim ile ilgilenen doktorumdu. Tabi ben durmadım ondan sonraki 3 gün için 3 ayrı doktordan randevu aldım. Ertesi gün gittiğim doktor karından baktığı ultrasonda direk kalp atışlarını yakaladı ve bize dinletti hiçbir sorun yok dedi. Bir sonraki gün ve yine bir sonraki gün gittiğim 3 doktorda kalp atışını bize dinletti. Şimdi oğlum 2 yaşında dalyan gibi bir çocuk 5 yaş kıyafetleri üzerine ancak oluyor:) Keşke 2 hafta beklemeseydiniz.İşallah yarın hayırlı sonuçlar alırsınız.Bizi bilgilendirmeyi de unutmayın....

X