duaya ihtiyacım var

nesibenil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
137
152
38
Arkadaşlar öğretmenim oturduğu yere uzak bir okulda çalışıyorum ve 2.5 aylık bir bebeğim ve 3 yaşında kızım var eş durumu tayini istedim olması biraz zor ama ümidimi de korumaktayım Rabbim isterse olmazları öldürür kün fe yekün emriyle ( ol der o da oluverir ) dualarınıza ihtiyacım var ne olur beni dualarınıza alınnn

Allah'ın ve Resulunun selamı ve bereketi üzerinize olsun.
Duamız odur ki Rabbim size hayırlar versin.Yardımcı olsun.Sıkıntılarınızı gidersin.
Ben de öğretmen eşiyim. Sizin halinizi anlıyabiliyorum.
Bizim dua topiğimiz var. Veysel karani hazretlerinin okuduğu duaları okuyoruz. Pek çok kardeşimiz bu dualar sayesinde yardım gördüler,sıkıntılarından kurtuldular.
Sizin dediğiniz gibi olmaz dediğimiz şeyleri Rabbim nasıl olduruyor.bizler yaşadık ve yaşıyoruz.
Sizde gelin.Bu mübarek insanın ,Peygamber aşığı Veysel Karani hazretlerinin yolunda,salavatla tevhidle rabbimizin sevgisini kazanalım.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...izin-uzerinizde-ne-sikinti-varsa-alir.881476/
Burayı incelemeni isterim.Soruların olursa her zaman yanıtlamaya hazırım.
Allahın ve rasulünün selamı rahmet ve bereketi sizin de üzerinize olsun dua isteğine karşılık verdiğiniz için öncelikle Teşekkür ederim önerdiğiniz topiği baktım ilk sayfalarına inş.diğerlerinde fırsat buldukça bakacağım önerdiğiniz reçeteye biraz önce başladım fakat 11 İhlas kızımın etkisiyle ve dalgınlikla sayıları karıştırdım fazla oldu sanki ne yapmam lazım inş dediğiniz gibi o şereflere bende nail olurum Rabbim sizden razı olsun

Allahın ve rasulünün selamı rahmet ve bereketi sizin de üzerinize olsun dua isteğine karşılık verdiğiniz için öncelikle Teşekkür ederim önerdiğiniz topiği baktım ilk sayfalarına inş.diğerlerinde fırsat buldukça bakacağım önerdiğiniz reçeteye biraz önce başladım fakat 11 İhlas kızımın etkisiyle ve dalgınlikla sayıları karıştırdım fazla oldu sanki ne yapmam lazım inş dediğiniz gibi o şereflere bende nail olurum Rabbim sizden razı olsun
sayıları Ilk zamanlar karıstırsan da olur. Çunku ameller niyete goredir. Zamanla duzene girer.kafaya takıp uzulmeyiniz

Rabbim inşaallah hayırlısıyla gönlündeki isteğini nasip etsin rahata eriştirsin canım

X