Duası kabul olanlar buraya ❤️❤️❤️

LoveMeKyrenia

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
2.382
4.638
Merhaba kızlar, bir sürü konu var ama hiç bu tarz bi konu olmadığı için ön ayak olmak istedim. Evet önemli olan dua etmek ve beklemek biliyorum ama hepimizin umutsuzluğa düştüğü, önünü göremediği zamanlar olmuştur. Böyle zamanlarda bizi tekrar teşvik etmesi adına böyle bir konu olsun istedim.

Bu başlığın altına duası kabul olanlar nasıl dua ettiklerini, hangi tertipleri uyguladıklarını ya da zikir çekiyorlarsa mesela hangi esmayı kaç tane kaç gün çektiklerini vs hepsini yazarlarsa hepimiz faydalanırız diye düşündüm.

Umarım bu konuda sayfalarca dualarım kabul oldu mesajı görürüz. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Cok istedigim duam kabul oldu.tul bebek tedavisinde cok dua ettim embriyom cok kotuydu surec cok kotuydu doktorun bile umudu yoktu embriyonun tutunacagindan ama benim embriyom tutundu be suan 2 yasinda4444 defa okunacak bir dua vardi transferden sonra onu okudum tam 4444 defa.ve her aksam yusuf suresini yasin suresi tebareke amme ve Allah in 99 ismiyle dua ettim her aksam.bolca tesbih cektim 10 gun boyunca bekleme suresinde.Kenzul Ars duasini okudim ve Rabbim nasip etti cok sukur

Yüksek sayılarda besmele oku.( 5000_ 10000 arası. )Ve ya kuddus esmasi (170) bir hafta kadar yap Tertemiz huzuru ilahiye var. İnşallah

Ben duama şükür le başlayıp şükürle bitiriyorum hergün Allahın 99 ismini sırayla okuyup cemalin yüzü suyu hürmetine aklımda olupda dilime dökülmeyen dilime dökülen ve kalbimde olan tüm duaları kabul et günahlarımı affet diyorum gerçekten de yaptıgım tüm dualarım kabul oldu çok şükür Rabbim hiç bi kululu yolda bırakmaz

Maşaallah ne kadar güzel rabbim herkesin dualarını kabul eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…