Duanın en makbulu en çabuk kabul olanı bir müminin diğer mümine dua etmesidir !!

musmutluu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2012
673
0
Selamun aleyküm herkese
arkadaşlar başlıktan da anlıyacağınız üzere dua kardeşi arıyorum kendime..
tez zamanda hayırlı bir iş ve borçlarımdan kurtulmak için Rabbim'e el açtım sizden de dua etmenizi istiyorum..
Aynı şekilde bende sizin herhangi bir isteğiniz için seve seve dua edicem.Rabbim yar ve yardımcımız olsun..

canım ben senin sua kardeşin olabilirim :) hatta şimdi namazdan sonra sana dua edicem... Allah dualarımızı kabul eder inşallah tez zamanda güzel bir iş bulursun canım.

Ben de dua ettim. İnşallah mutlu, sağlıklı ve huzurlu olacağın hayırlı bir iş bulur, borçlarını kolaylıkla kapatırsın.
Rabbim kabul eylesin.

Allah razı olsun cümlemizden
Rabbim benim için ne dua ettiyseniz kat ve kat fazlasını verir inşallah dualarımız kabul olur çünkü Allahım biliyo içimi çok dardayım inşallah iş buldum diye güzel haber vermeyi nasip eder Rabbim hakkınızı helal edin nolur kızlar

Helali hoş olsun, haberini bekliyoruz.

helal olsun canım... güzel haberlerini bekliyoruz inşallah işsizlik ne demek çok iyi bilirim

Musmutlu kardeş ; adını anne adını yaz özelden bana .. Bende sana yaziyim , ben daimi dua kardeşin olurum .. Neden olmasın ... Hatta dua ederken mısırdaki ve suriyedeki kardeşlerimiz içinde dua etsek ? Olurum cnm .. Bna msj at ...

Akşam duama sizi de dahil edeceğim inşallah kabul eder Rabbim, isteğinize kavuşursunuz..

Bu mesajımı gören arkadaşlar da bana dua edebilirlerse çok sevinirim, başımda bir iş var.. Kazasız belasız kurtulmak istiyorum Allah'ın izniyle. Şimdiden Allah razı olsun hepinizden.

ben iş buldum ve çalışmaya başladım..bilirim zordur..borç harc kolay seyler degıl...iş bulursunuz baska sıkıntınız basgosterır yada zaten vardır..benımde oyle acıkcası..ama napalım sukur..size dua edıcem..ben sizden karsılık beklemıyorum allah yardımcınız olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…