Duanın en makbulu en çabuk kabul olanı bir müminin diğer mümine dua etmesidir !!

bu arada yarın bi dersaneyle iş görüşmem var eğer hakkımda hayırlıysa olur inşallah kızlar inşallah güzel bi para verirler kendimi kurtarırım

bu arada yarın bi dersaneyle iş görüşmem var eğer hakkımda hayırlıysa olur inşallah kızlar inşallah güzel bi para verirler kendimi kurtarırım

inşallah hakkında hayırlısını nasip eder Allah'ım.. yarın benim için de önemli bir gün.. hayat-memat meselesi derler ya o türden, inşallah Allah'ım benim de dualarıma cevap verir de kurtulurum bu dertten..

dua edelim bu akşam da bol bol hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

inşallah arkadaşım, Allah her duayı duyarmış bazılarına bu dünyada bazılarına ahirette cevap verirmiş.. inşallah beni bu durumdan kurtarır Rabbim, sen de hayırlısıyla iş bulursun kendine..

inşallah Rabbim içimi biliyo hakkımda hayırlısını versin tabiki senin için de tüm muhtaç olanlar için de çünkü sadece o bize yardım edebilir ol der ve olur

inşallah Rabbim içimi biliyo hakkımda hayırlısını versin tabiki senin için de tüm muhtaç olanlar için de çünkü sadece o bize yardım edebilir ol der ve olur

İnşallah arkadaşım.. :) Kün feyekün duasını da okumuştum bu akşam.. Yatmadan da ayetel kürsi okuyacağım İnşallah bir sonuç alabilirim yarın.. :)

İnşallah arkadaşım.. :) Kün feyekün duasını da okumuştum bu akşam.. Yatmadan da ayetel kürsi okuyacağım İnşallah bir sonuç alabilirim yarın.. :)

Rabbim hakkınızda hayırlısını versin, inşallah o dertten kurtarsın sizi.

inşallah her işin yolun girer ve attığın her adım hayırla sonuçlanır güzel kardeşim.. Rabbim hayırlı bir iş nasip etsin.. en kısa zamanda tüm duaların hayırla kabul edilsin inşallah.. duaya çok ihtiyacımız var gerçekten.. özellikle günahsız ağızdan yani başkasının ağzıyla olabilir bu.. Rabbim sıkıntılarını gidersin ferahlatsın seni.. benim de dualarım en kısa zamanda hayırlı sevilip seveceğim ailesiyle çk iyi anlaşacağım en kısa zamanda hayırlı evlatlarımın olacağı güzel bir evlilik Rabbim nasip eder inşallah.. bana ve tüm bekarlara da...

bende kendime dua kardeşi istiyorum kızlar :KK43: namazlardan sonra dua edelim birbirimize inşallah. bu sene Kpss, okul dersler, bide duygusal anlamda çöküş yaşıyorum resmen . Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa en iyilerini en hayırlılarını nasip etsin inşALLAH. adım tuğçe ismen dua ederseniz sevinirim. şimdiden Allah razı olsun.

X