DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

kızlar canım cok sıkkın
Canım benim benimde çok sikkin
Bende lahavle vela kuvvete illa billahi aliyyul azim okuyorum henüz faydasını gormedim bi akşam olaydı evime gideyim canım sikkin patliyorum hayırlısı allahtan sende oku diycem sana faydasını goruruz İNŞALLAH

hayırdır canım?
bn bu ay klomen kullandım ovitrelle ıgnemı vuruldum ve bakledım 15.gun pozıtıf gordum 17.gun hasta oldum neyse hastalımın 3.gunu kalktım baska doktora gıttım kıst olusmus bnde ama dr gecıcı oldugunu soyledı.... esim urolojıye gıttı bnle bırlıkte ondada sol tarafka varikösel cıktı geri akıyormus spermler pazartesi test vermeye gıdecek dua edın ne olur degerlerımız ıyı cıksınnn kızlarrr bıtık durumdayım kucuk bır amelıyat olabılır dedı dr yıkıldık tabı bız 15 aylık evlı ve 11 aydır da bebıs ısdıyoruz moralım cok bozuk

ahh kuzum ıyıkı dedınn aklım durdu ssankı dua edıyorum ama bu aklıma gelmemıstı rabbım razı olsun

canım benim rabbim büyük ,rabbimin vereceği hiçbirşey O'na ağır gelmez bol dua ile aşacağız bu günleri inşallah. inşallah gerek kalmaz ve değerleriniz güzel çıkar

canım benim rabbim büyük ,rabbimin vereceği hiçbirşey O'na ağır gelmez bol dua ile aşacağız bu günleri inşallah. inşallah gerek kalmaz ve değerleriniz güzel çıkar
sagoll kuzum ınsallah sonuclarımız ıı cıkar dualarınızı beklıtorum ne olur dua sıram cok var ama sen duanı eksık etme benden

sagoll kuzum ınsallah sonuclarımız ıı cıkar dualarınızı beklıtorum ne olur dua sıram cok var ama sen duanı eksık etme benden
canım benim eder miyim hiç rabbim dermansız dert vermesin inşallah panik yapma ama yüreğini ferah tut lütfen

canım benim eder miyim hiç rabbim dermansız dert vermesin inşallah panik yapma ama yüreğini ferah tut lütfen
ahh kuzum allahım razı olsun senden moralın ıcın sagol elımden gelenı yapıyorum esım varken ıyım o ıse gıdeınce ruhum daralıyor kafama takıyorum ona yansıtmamaya calısıyorum dunden bu yana

ahh kuzum allahım razı olsun senden moralın ıcın sagol elımden gelenı yapıyorum esım varken ıyım o ıse gıdeınce ruhum daralıyor kafama takıyorum ona yansıtmamaya calısıyorum dunden bu yana
senden de canım benim...herşey bizim için rabbim dermansız dert vermesin.bol bol dua canım .. Yüreğini ferah tut ..herşey güzel olcak allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…