DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

Enisem 17 Kasım Dada okumamıştı 18 kasımdada okumadı canım yanlış anlamayın beni ama böyle olunca listede hala devam etmeleri haksızlık oluyo

Teşekkür ederim anladkm canım dikkatimi çektide sormak istedim canım :)

!!!!!!!!!!!!!!!! DUZENLI OKUYANLARI TENZIH EDEREK SOYLUYORUM BIR KAC KISI DUZENLI OKUMUYOR EGER SUREKLI NETE GIRME SANSINIZ YOKSA BANA BUNU SOYLEYIN LUTFEN BOYLE 2 GUNDUR ARKADASLARIN DUASI TAMAMLANMIYOR... 2 GUN BILDIRIM YAPILMAYACAKSA CIKARMAK DURUMUNDA KALIYORUM. VE KURALDA BELLI BUNA RAGMEN OKUMAYANLAR VAR. BIRDE BANA OZELDEN OKUDUGUNU BILDIRIYOR BAZI ARKADASLARIM BURAYA YAZMASALARDA KIZLAR AKLINIZA BASKA BIRSEY GELMESIN. DUZENLI OKUYANLARA TESEKKUR EDIYORUM..

DUAMIZ

"İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm."="Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." (Hicr, 15/81)

TOPLAM 1267 ADET OKUNACAK
HER GÜN 3 KİŞİ İÇİN OKUYORUZ
40+40+40=120 ADET OKUNACAK
DUASI OKUNAN KİŞİ KENDİSİ İÇİN 40+27=67 ADET OKUYACAK

GÜNLÜK BİLDİRİM YAPILACAK
2 GÜN BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARILACAKTIR.
LÜTFEN DÜZENLİ OKUYALIM.

LİSTE KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR.

19 KASIM 2015 PERŞEMBE

10. S sidetr
11. sevdakusum
12. ayseygt1453
ARKADAŞLARIMIZ İÇİN OKUYORUZ

1. elzem__ (EMEL)_____
2. cider13 (CANAN)____
3. G guzbahar ____________
4. cansu1109 ___________
5. Yeniayyeni (ASUMAN)__
6. hayalimm77 (SELİN)_
7. tubatesbih ___________ OKUDU
8. eilenn (AYLİN)_______
9. mrym5579 ____________
10. S sidetr ________________
11. sevdakusum _________
12. ayseygt1453 __________OKUDU
13. Seriii (ŞEHRİBAN)____OKUDU
14. Pofidik kedii (DİLEK)_
15. saydin78 (SEVDA)_____
16. İlknur _______________
17. T tosbagg (SULTAN)_
18. Cry- _________________OKUDU
19. whiterose00 ___________
20. Z zulamm ____________________
21. feraheymen (ZELİHA)_
22. G goxall ________________OKUDU
23. mini87 _______________
24. majesteleri ___________
25. _meleq06_ _____________
26. D Duambelli _____________
27. @yasmin5846 (YASEMİN) _OKUDU
28. ebican_040506 (EBRU)___
29. nisamelek (EDA)________
30. htchmd (HATİCE)_______
31. B belgeseller ______________

Gece gece bu da nerden çıktı deme sakın canım ama dikkatimi çekti 2 gündür de sorayım dedim hakkını helal et çok soru sordum
Helal olsun canim.sorun degil sorabilirsin. Ben zaten bu konuda cok hassasim buna ragmen dua listelerini surdurmye devam ediyorum cunku dualariniza vesile olmak beni mutlu ediyor. Oyuzden akliniza bisi getrmeyin :)

Helal olsun canim.sorun degil sorabilirsin. Ben zaten bu konuda cok hassasim buna ragmen dua listelerini surdurmye devam ediyorum cunku dualariniza vesile olmak beni mutlu ediyor. Oyuzden akliniza bisi getrmeyin :)
Evet hiç tanımıyoruz ama birbirimize dua ediyoruz bu çok güzel bişey gerçekten bende kendimi dua topiklerine katıldığımdan beri daha bi umutlu hissediyorum rabbim inşallah dualarımızı kabul eder.

Evet hiç tanımıyoruz ama birbirimize dua ediyoruz bu çok güzel bişey gerçekten bende kendimi dua topiklerine katıldığımdan beri daha bi umutlu hissediyorum rabbim inşallah dualarımızı kabul eder.
Aminn canim insallahh.. dualarimz olmasa ne hukmumuz vardi. Cok sukur dua etme istegini gonlumuze birakana.

GunaydinCanim bu arakfaslara ben bugun okurum araniza alduginiz icin teskkur ederim

merhaba
ben topiginize yazmiyorum ama arada dua konularini okurken sizin msjlarinizda gozume takildi..bugun sabah namazinda nedense aklimdan bian olsun cikmadiniz..cok dua ettim size icimden gele gele,nickinizde aklima gelmedi profil resminizi gozumde canlandirip dua ettim
Allahim niyetinizi dualarinizi kabul etsin insallah,en yakin zamanda evladinizi kucaginiza almak nasip olsun

Ahhh canimmm cok duygulandirdinn benii Allah razi olsun. aminnn insallahhh ettigin dualar kat kat sana donsun. Insallah Rabbim istyen herkese de banada nasip eder evlat sahibi olmayi.

18 kasim sali
cansu1109 Yeniayyeni hayalimm77 KIZLAR DUALARINIZ BITTI ALLAH KABUL ETSINN INSALLAH RABBIM TEZ ZAMANDA HAYIRLI SAGLIKLI IMANLI EVLAT NASIP ETSINN
Allah razı olsun canım benim. Rabbim dualarımızı kabul buyursun. Kalbi güzel insanlar kalbiniz gibi guzel sefkatli evlat sahibi olun inşallah. Rabbim evlatlarımızı inşallah bizlere bağışlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…