DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

Canlarımmmmm bir haftaya kadar 3. Tüp bebek tedavimize başlıyoruz. Rabbim bu sefer yüzümüzü güldürür inşallah. Çok heyecanlıyım mutluyum umutluyum korkuyorum düşünceliyim o kadar çok his var ki aynı anda yaşadığım. Rabbim hayır etsin tedavimizi inşAllah 15 yıllık evlat hasretimize evlat sevinci ile son versin insAllah. Bu uğurda hepimiz çabalıyoruz. Cabamızın sonunda mükafatımızı versin hepimize Rabbim. 4444 salat-ı tefriciye ye başladım canlarım. 3 gün içinde bitirmek için niyetlendim. Bana benim duam da destek olursanız çok mutlu olurum. Rabbim şimdiden hepinizden razı olsun kader arkadaşlarım :KK36:

Canlarımmmmm bir haftaya kadar 3. Tüp bebek tedavimize başlıyoruz. Rabbim bu sefer yüzümüzü güldürür inşallah. Çok heyecanlıyım mutluyum umutluyum korkuyorum düşünceliyim o kadar çok his var ki aynı anda yaşadığım. Rabbim hayır etsin tedavimizi inşAllah 15 yıllık evlat hasretimize evlat sevinci ile son versin insAllah. Bu uğurda hepimiz çabalıyoruz. Cabamızın sonunda mükafatımızı versin hepimize Rabbim. 4444 salat-ı tefriciye ye başladım canlarım. 3 gün içinde bitirmek için niyetlendim. Bana benim duam da destek olursanız çok mutlu olurum. Rabbim şimdiden hepinizden razı olsun kader arkadaşlarım :KK36:
canım rabbim inşallah sabrınınız çabalarınızın mükafatını sağlıklı hayırlı evlatla verir.bugün yarın regl olucam adetli okunur dersen seve seve yardımcı olurum

canım rabbim inşallah sabrınınız çabalarınızın mükafatını sağlıklı hayırlı evlatla verir.bugün yarın regl olucam adetli okunur dersen seve seve yardımcı olurum
Canım benimmmm Allah razı olsun. Rabbim sana döndürsün inşAllah. Salavat oldugu icin okunabiliyor canım. Cok sagolasın. Rabbim gönlünün muradını versin inşAllah

200 aldim Rabbim kabul buyursun inşallah cifter cifter olsun bebislerin amin

Canım benimmmm Allah razı olsun. Rabbim sana döndürsün inşAllah. Salavat oldugu icin okunabiliyor canım. Cok sagolasın. Rabbim gönlünün muradını versin inşAllah
aminn canım senden de elimden geldiğince okucam ,ezberimde yok o yüzden netten okucam çalıştığım için çok çok okuyamam belki ama akmasa damlar..rabbim kabul etsin inşallah

Sağolun canlarım azı çoğu olur mu hiç. Allah razı olsun hepinizden. Kulun kula ettigi dua makbuldur. Adımla niyet ederseniz sevinirim. Bilmeyen için adım Sevda. Çok sağolun :KK36:

Canım benim 444 tane okurum ben sayına ekle bu akşam baslarim yarın akşama biter allahım kabul etsin inşallah arkasından da 10.000 fatiha okuyalım insallahhhh pozitif olur mucizen nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

Canım benim 444 tane okurum ben sayına ekle bu akşam baslarim yarın akşama biter allahım kabul etsin inşallah arkasından da 10.000 fatiha okuyalım insallahhhh pozitif olur mucizen nasip olsun AMİNNNN insallahhhh
Kuzucummmmm Allah razı olsun sagol bitanem. 10.000 ihlas biliyordum onu okudum aksam orucumu acarken bitirdim sukurler olsun Rabbim' e. Bir de 70.000 kelime-i tevhid okuyorum okunma usulene gore canim. O bitince de 12.000 hz.yunus duası okuyacagim umarım yetistiririm. Rabbim sana cevirsin dualarını canımmmm, kolayca bir tane daha evlat nasip etsin sana ve tum isteyenlere inşAllah

DEVAM ETTIGINI BILDIRMEYENLER YAZABILIR MI DUAYA YARIN BAŞLIYORUZ

1. elzem__ elzem__ (EMEL) ------------ DEVAM
2. G goxall ----------------------------DEVAM
3. G guzbahar ----------------------- DEVAM
4. tubatesbih tubatesbih ---------------------DEVAM
5. Yeniayyeni Yeniayyeni (ASUMAN) -------DEVAM
6. ebican_040506 ebican_040506 (EBRU) ---
7. M ms92 ------------------------------DEVAM
8. Cry- Cry- -------------------------------DEVAM
9. Pofidik kedii Pofidik kedii (DILEK) ----DEVAM
10. Seriii Seriii (ŞEHRİBAN) -------DEVAM
11. majesteleri majesteleri ------------------
12. mrym5579 mrym5579 -------------------DEVAM
13. sevdakusum sevdakusum ----------------DEVAM
14. whiterose00 whiterose00 -----------------DEVAM
15. B belgeseller -------------------DEVAM
16. _meleq06_ _meleq06_ --------------------
17. eilenn eilenn ----------------------------DEVAM
18. S sidetr -----------------------------DEVAM
19. htchmd htchmd (HATICE)-----------
20. cansu1109 cansu1109 ----------------------DEVAM
21. cider13 cider13 (CANAN) -----------DEVAM
22. saydin78 saydin78 (SEVDA) ----------DEVAM
23. hayalimm77 hayalimm77 (SELIN) ------DEVAM
24. T tosbagg (SULTAN)-----------DEVAM
25. nisamelek nisamelek (EDA) ------------DEVAM
26. ilknur --------------------------------DEVAM
27. ayseygt1453 ayseygt1453 ---------------------DEVAM ETMEYECEK
28. G gulbil10 ---------------------------DEVAM
29. M melegggm ------------------------DEVAM
30. feraheymen feraheymen (ZELIHA) ------DEVAM
31. Ilayumut Ilayumut ---------------------------DEVAM
32. Yavrum benim Yavrum benim (PINAR)-----DEVAM

Son düzenleme:
İ
Kuzucummmmm Allah razı olsun sagol bitanem. 10.000 ihlas biliyordum onu okudum aksam orucumu acarken bitirdim sukurler olsun Rabbim' e. Bir de 70.000 kelime-i tevhid okuyorum okunma usulene gore canim. O bitince de 12.000 hz.yunus duası okuyacagim umarım yetistiririm. Rabbim sana cevirsin dualarını canımmmm, kolayca bir tane daha evlat nasip etsin sana ve tum isteyenlere inşAllah
İnşallah canım benim inşallah
Allahım güzel allahım hayırlı kılsın minigin meleğin mucizen tutunsun sımsıkı nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

X