DUALARLA GELECEK BEBEKLERİMİZE HEP BİRLİKTE DUA EDELİM

Bugünki arkadaşlarım için okudum feraheymen feraheymen kuzucum. Rabbim kabul etsin. Arkadaşımıza sağlıklı hayırlı ömürlü imanlı evlatlar nasip etsin Rabbim inşAllah

DUAMIZ

YA VARİS

ANLAMI : "Bütün mülk ve servetlerin gerçek sahibi;mahlukatın yok olmasından da sonra baki kalan."

Okumaya başlamadan 100 istiğfar (estagfirullah el azim)
Peygamberimize salavat okuyalim

TOPLAM OKUMA SAYISI :707
BİR KİŞİ İÇİN 22 ADET OKUYORUZ
GÜNLÜK 3 KİŞİ İÇİN OKUYORUZ
22+22+22 : 66 ADET OKUNACAK
KENDİ SIRAMIZ GELDİĞİNDE 66+3 :69OKUNACAK YANİKENDİMİZ İÇİN 22+3: 25ADET OKUMUŞOLACAĞIZ.

DUALAR GÜNLÜK OKUNACAK 2GÜN OKUDUĞUNU BİLDİRMEYEN LİSTEDEN ÇIKARILACAKTIR.

LİSTEMİZ KİŞİ ALIMINA KAPANMIŞTIR.

15 ARALIK 2015 SALI

1. elzem__ elzem__ (EMEL)
2. G goxall
3. G guzbahar

ARKADAŞLARIMIZ İÇİN OKUYORUZ

2. G goxall
3. G guzbahar OKUDU
4. tubatesbih tubatesbih OKUDU
5. Yeniayyeni Yeniayyeni (ASUMAN) OKUDU
6. ebican_040506 ebican_040506 (EBRU) OKUDU
7. M ms92 OKUDU
8. Cry- Cry-
9. Pofidik kedii Pofidik kedii (DILEK)
10. Seriii Seriii (ŞEHRİBAN) OKUDU
11. majesteleri majesteleri
12. mrym5579 mrym5579
13. sevdakusum sevdakusum
14. whiterose00 whiterose00 OKUDU
15. B belgeseller OKUDU
16. _meleq06_ _meleq06_
17. eilenn eilenn (SELDA VE ARZU ICIN) OKUDU
18. S sidetr OKUDU
19. htchmd htchmd (HATICE) OKUDU
20. cansu1109 cansu1109
21. cider13 cider13 (CANAN)
22. saydin78 saydin78 (SEVDA) OKUDU
23. hayalimm77 hayalimm77 (SELIN)
24. T tosbagg (SULTAN)
25. nisamelek nisamelek (EDA) OKUDU
26. ilknur
27. ayseygt1453 ayseygt1453 OKUDU
28. G gulbil10 OKUDU
29. M melegggm (Bebeği sımsıkı tutunsun) OKUDU
30. feraheymen feraheymen (ZELIHA) OKUDU
31. @Ilaymilya OKUDU
32. Yavrum benim Yavrum benim (PINAR)

DUAMIZ

YA VARİS

ANLAMI : "Bütün mülk ve servetlerin gerçek sahibi;mahlukatın yok olmasından da sonra baki kalan."

KENDİ SIRAMIZ GELDİĞİNDE 66+3 :69OKUNACAK YANİKENDİMİZ İÇİN 22+3: 25ADET OKUMUŞOLACAĞIZ.

15 ARALIK 2015 SALI

2. G goxall
3. G guzbahar

2. G goxall
3. G guzbahar OKUDU
7. M ms92 OKUDU
8. Cry- Cry- OKUDU
11. majesteleri majesteleri OKUDU
12. mrym5579 mrym5579
13. sevdakusum sevdakusum
15. B belgeseller OKUDU
16. _meleq06_ _meleq06_
18. S sidetr OKUDU
20. cansu1109 cansu1109 OKUDU
21. cider13 cider13 (CANAN)
24. T tosbagg (SULTAN)
26. ilknur
28. G gulbil10 OKUDU
31. @Ilaymilya OKUDU
32. Yavrum benim Yavrum benim (PINAR) OKUDU

DUAMIZ

YA VARİS

15 ARALIK 2015 SALI

2. G goxall
3. G guzbahar

2. G goxall
3. G guzbahar OKUDU
7. M ms92 OKUDU
8. Cry- Cry- OKUDU
11. majesteleri majesteleri OKUDU
12. mrym5579 mrym5579
13. sevdakusum sevdakusum OKUDU
15. B belgeseller OKUDU
16. _meleq06_ _meleq06_
18. S sidetr OKUDU
20. cansu1109 cansu1109 OKUDU
21. cider13 cider13 (CANAN) OKUDU
24. T tosbagg (SULTAN)
26. ilknur
28. G gulbil10 OKUDU
31. @Ilaymilya OKUDU
32. Yavrum benim Yavrum benim (PINAR) OKUDU

Bugünkü duaları okudum Allah kabul etsin feraheymen feraheymen

Kızlar bu arada bugün Bi arkadaşım vardı ağlamaklı geldi benim yanıma samimi Bi arkadaşım Nooldu dedim hiç iyi şeyler olmadı dedi 10 aylık Bi oğlu var ve ben hamileyim dedi. Haftasonu ağlayarak geçirmiş ben duyunca çok sevinç gösterisinde bulundum bizim durumumuzu da biliyor bana dedi ki sana şu an saçma geliyor ama oğlum daha çok küçük istemiyordum dedi onu teselli ettim moralini düzelttim ama sonra bana bişeyler oldu tüm gün mutsuz ve sinirliydim arkadaşım için sevindim ama ne bilim benim yıllardır uğraştığım hayali ile tutuştuğum bişeyi yaşadığı için ağlıyordu şu an benim psikolojim bozuk

Kızlar bu arada bugün Bi arkadaşım vardı ağlamaklı geldi benim yanıma samimi Bi arkadaşım Nooldu dedim hiç iyi şeyler olmadı dedi 10 aylık Bi oğlu var ve ben hamileyim dedi. Haftasonu ağlayarak geçirmiş ben duyunca çok sevinç gösterisinde bulundum bizim durumumuzu da biliyor bana dedi ki sana şu an saçma geliyor ama oğlum daha çok küçük istemiyordum dedi onu teselli ettim moralini düzelttim ama sonra bana bişeyler oldu tüm gün mutsuz ve sinirliydim arkadaşım için sevindim ama ne bilim benim yıllardır uğraştığım hayali ile tutuştuğum bişeyi yaşadığı için ağlıyordu şu an benim psikolojim bozuk
Canım bende dün yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum benimde dün bi arkadaşım geldi annesiyle oturmaya eşiyle biras anlaşmazlık vardı filan neşe mutfağa geldi ben bişeyler hazirliom bende kafam değilsin die sevindim geldiklerinde snra ağlamaya başladı filan ne oldu diyorum bi sıkıntı var söyle ben hamileyim dedi ee dedim yani sana nasıl anlatacağım soyliyeyim şaşırdım dedi bende hiç sıkıntı yok rahat olabilirsin dedim Rabbim herkese nasip etsin banada bizede ins snra korunuyolarmis kazayla olmuş az kacakla dedi bizim imtihanimizin bu olduğunu orda tekrar anldim biz epeydir iki buçuk yıldır korunmiyoruz onların kacakla olmuş çok şükür bizde sperm az çıkışı başladı yani tüp bebek yapılacak ins olur ins ama okadar moralim bozukluk benimde akşam anlatamam seni çok iyi anlıyorum canim cokk

Bu da bizim kismetimiz yapcak bisey yok razi olmaktan baska. Onun da vardir bi derdi belki bakacak biri yok belki maddi durumu musait degil bilemeyiz. Onlar da ne kadar sansli oldugunu bilmiyo cunku yasamamislar bizim yasadigimizi. Bunu dert olarak goruyorlar. Bize gore lutuf. Suan saglikli bebislerim (tek ikiz ucuz) olmasi icin nelerden vazgecerdim. Cokkkk zormus oyle diyorlar ama onlar zorlugu bilmiyorlar.

aynisi haftasonu benim de basıma geldi desem . oğlu 15 aylık , yanlışlıkla hamile kalmış onun adına cok sevindim sonra onun üzgün olduğunu gordum üzülme Allah aratmasın ne guzel birlikte büyütürsün dedim .. sonra ayrıldık ben hala etkisinden kurtulamadım kendimi kotu hissettim kıza kac defa okudum nazarım değmesin diye bu farklı bi duygu kıskançlık değil farklı bisey :KK43:

Canım bende dün yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum benimde dün bi arkadaşım geldi annesiyle oturmaya eşiyle biras anlaşmazlık vardı filan neşe mutfağa geldi ben bişeyler hazirliom bende kafam değilsin die sevindim geldiklerinde snra ağlamaya başladı filan ne oldu diyorum bi sıkıntı var söyle ben hamileyim dedi ee dedim yani sana nasıl anlatacağım soyliyeyim şaşırdım dedi bende hiç sıkıntı yok rahat olabilirsin dedim Rabbim herkese nasip etsin banada bizede ins snra korunuyolarmis kazayla olmuş az kacakla dedi bizim imtihanimizin bu olduğunu orda tekrar anldim biz epeydir iki buçuk yıldır korunmiyoruz onların kacakla olmuş çok şükür bizde sperm az çıkışı başladı yani tüp bebek yapılacak ins olur ins ama okadar moralim bozukluk benimde akşam anlatamam seni çok iyi anlıyorum canim cokk

Bu da bizim kismetimiz yapcak bisey yok razi olmaktan baska. Onun da vardir bi derdi belki bakacak biri yok belki maddi durumu musait degil bilemeyiz. Onlar da ne kadar sansli oldugunu bilmiyo cunku yasamamislar bizim yasadigimizi. Bunu dert olarak goruyorlar. Bize gore lutuf. Suan saglikli bebislerim (tek ikiz ucuz) olmasi icin nelerden vazgecerdim. Cokkkk zormus oyle diyorlar ama onlar zorlugu bilmiyorlar.

aynisi haftasonu benim de basıma geldi desem . oğlu 15 aylık , yanlışlıkla hamile kalmış onun adına cok sevindim sonra onun üzgün olduğunu gordum üzülme Allah aratmasın ne guzel birlikte büyütürsün dedim .. sonra ayrıldık ben hala etkisinden kurtulamadım kendimi kotu hissettim kıza kac defa okudum nazarım değmesin diye bu farklı bi duygu kıskançlık değil farklı bisey :KK43:

KIZLAR NE YAPARSAK YAPALIM BUNU YAŞAMAYAN BILEMEYCK RABBIM KIMSEYEDE YAŞATMASIN TABIKI. AMA BIZIM IMTIHANIMIZ BU VE BU IMTIHAN PEYGAMBER IMTIHANI PEYGAMBERLERI BILE O KADAR ZORLAMIS BIR IMTIHAN AMA DUALARLA RABBE SIGINARAK ATLATILMIS BIR IMTIHAN. ALLAH BIZI BIR KAN PIHTISINDAN YARATTI ONUN ICIN O KADAR KOLAY KI. BAHSETTGNZ ARKADASLARNIZA VERIRKEN ZORLANMADIKI BIZE VERIRKEN ZORLANSIN RABBIMIZ. BENIM HIKAYEMI BILEN BILIR. ANLATMYCAM TEKRAR AMA BENDE HEP SOYLE DERDIM BIZIM COK ZOR SPERM CIKISI YOK AMA BELLI BIR ZAMAN SONRA RABBIM BI ISIK YAKTI DEDIKI SUANDA YILLARDIR SEBEBSIZ YERE BEBEGI OLMAYAN INSANLAR VAR EVET BIZIM BI SEBEBIMIZ VAR TIBBI OLARAK. RABBIM KATINDA HIC BIRSEY SEBEBSIZ DEGIL. TIBBEN ZOR DENILEN SEY ALLAH ICIN 1 SN KÜN DER OLUVERIR. COK ZOR OLUYOR BAZEN DAYANMAK AMA OLUYOR BE KIZLAR RABBIMIZ SABRINI VERIYO. BIR ARKADASIM DIYORKI IMTIHANIN BASI VE SONU COK ZORDUR BELKI DE IMTIHANIMIZIN SONUNA GELMEMIZE AZ KALMISTIR. ALLAHIMA HER ZAMAN DUA EDIYORUM HEPIMIZ ICIN KENDIMDEN ONCE SIZLERE SONRA KENDIME.. MERHAMETI YARATAN RABBIM BIZLERE MERHAMETIYLE MUAMELE ETSIN INSALLAHH COMERT OLAN RABBIMIZ NIMETLERINDEN BIRI OLAN EVLADI BIZEDE NASIP ETSIN EVLAT KOKUSUNU BIZEDE TATTIRSIN....

X