Dualarınıza ihtiyacım var. :(

Arkadaşlar merhabalar. Çok zorlu bir süreçten sonra tüp bebek için tedaviye başladık. Başladık ama devam edecek mi bilemiyoruz. Tamamen eşimin ameliyat sonucuna bağlı. Eğer sperm bulunursa inşallah şansımız olabilir. Cumartesi ya da pazar ameliyatı olacak. Ameliyatında sperm bulunması ve inşallah hayırlısıyla evlat hasretimizin bitmesi için dualarınızı istiyorum. İçinizden ne okumak gelirse hiç farketmez. ( ayetel kürsi- tefriciye- inşirah ya da başka bir dua) bizim için okur musunuz. İsmim EMEL. Ben eşim ve aynı durumda olan herkes için.... Dualarınızda yer alabilirsem çok Mutlu olacağım... Şimdiden hakkınızı helal edin. Şimdiden herkese teşekkür ederim... :KK68:
bebek hasreti çeken biri olarak sana dua edicem canım.rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inşallah sana ve bizlere.

Tatlm bnde okudum Rabbim tez vakitte hayirlisiyla kucagina kavustursn
Amiiin Can'ım çok teşekkür ederim..

bebek hasreti çeken biri olarak sana dua edicem canım.rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inşallah sana ve bizlere.
Bu hasreti çeken herkese Allahım nasip etsin Can'ım Allah yardımcımız olsun çok teşekkür ederim

Canım bende bildiğim duaları okuyorum hemen Allah kabul etsin güzel haberlerle dönersin inşallah

elzem__ elzem__ 4 cuma üstü üste 1000 Kere Ya Evvel çek canım (adet olsan da çek). Bir de Cuma sabah namazına kalkarsan 707 Ya Varis çek. Ben Ya Evveli tamamladım geçen hafta. Bu ay inşallah bi süpriz olursa haber veriririm :KK66:

elzem__ elzem__ Emel canım eşinin ameliyatında bol bol kaliteli sperm bulunması ve hayırlısı ile evlat sahibi olabilmeniz niyeti ile 41 Ayetel Kürsi, 41 Fatiha ve 41 İhlas okudum. Rabbim kabul etsin gönlünün muradını versin inşAllah canım benim

elzem__ elzem__ Emel canım eşinin ameliyatında bol bol kaliteli sperm bulunması ve hayırlısı ile evlat sahibi olabilmeniz niyeti ile 41 Ayetel Kürsi, 41 Fatiha ve 41 İhlas okudum. Rabbim kabul etsin gönlünün muradını versin inşAllah canım benim
Canım benim ağzına yüreğine sağlık hep desteklerinizi hissettim ve daha güçlü oldum Allahım sana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

elzem__ elzem__ 4 cuma üstü üste 1000 Kere Ya Evvel çek canım (adet olsan da çek). Bir de Cuma sabah namazına kalkarsan 707 Ya Varis çek. Ben Ya Evveli tamamladım geçen hafta. Bu ay inşallah bi süpriz olursa haber veriririm :KK66:
Sağol canım yaparım sma o kadar vaktim kalmadı haftasonu eşim ameliyata girecek yine de okurum inşallah sen de güzel sürprizle karşılaşırsın

10 ayetel kürsi 10 inşirah 10 Fatiha 10 ihlas senin niyetine okudum arkadaşım Allah senin ve hepimizin yardımcısı olsun bir an önce kucaklarımızı doldursun hayırlı sağlıklı evlatlarla amin elzem__ elzem__

10 ayetel kürsi 10 inşirah 10 Fatiha 10 ihlas senin niyetine okudum arkadaşım Allah senin ve hepimizin yardımcısı olsun bir an önce kucaklarımızı doldursun hayırlı sağlıklı evlatlarla amin elzem__ elzem__
Ağzına yüreğine sağlık canım Allahım hepimize gönlümüzden geçenleri nasip etsin

elzem__ elzem__ bu perşembe gecesi saat 00'dan sonra hacet namazı+ hacet duası tavsiye ederim canım. İnşallah Rabbim anneliği hepimize tattırır.
Sağol canım yapacağım inşallah Bi mani olmazsa

X