Dualarınıza ihtiyacım var. :(

elzem__

Bir tek Allah yeter bana!!!
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2013
1.527
1.054
Arkadaşlar merhabalar. Çok zorlu bir süreçten sonra tüp bebek için tedaviye başladık. Başladık ama devam edecek mi bilemiyoruz. Tamamen eşimin ameliyat sonucuna bağlı. Eğer sperm bulunursa inşallah şansımız olabilir. Cumartesi ya da pazar ameliyatı olacak. Ameliyatında sperm bulunması ve inşallah hayırlısıyla evlat hasretimizin bitmesi için dualarınızı istiyorum. İçinizden ne okumak gelirse hiç farketmez. ( ayetel kürsi- tefriciye- inşirah ya da başka bir dua) bizim için okur musunuz. İsmim EMEL. Ben eşim ve aynı durumda olan herkes için.... Dualarınızda yer alabilirsem çok Mutlu olacağım... Şimdiden hakkınızı helal edin. Şimdiden herkese teşekkür ederim...

Canım ben de yaza kadar çocuk sahibi olamazsam eşimi de ikna ettim, tüp bebek çalışmalarına başlayacağız. Bekleyişini ve yaşadıklarını çok iyi anlıyorum. Birazdan senin için okuyacağım.

elzem__ senin için 7 Ayetel kursi, 7 Fatiha, 7 Tefriciye, 7 İnşirah, 7 Rabbiyesir, 20 İhlas ve 707 Ya Varis okudum canım. Rabbim kucağını boş bırakmasın, salih ve saliha evlatlar nasip etsin tez vakitte. El kapılarında çare aratmasın daha fazla.

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 inşirah okudum Allah kabul etsin insallah Rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

Canım ben de yaza kadar çocuk sahibi olamazsam eşimi de ikna ettim, tüp bebek çalışmalarına başlayacağız. Bekleyişini ve yaşadıklarını çok iyi anlıyorum. Birazdan senin için okuyacağım.
İnşallah doğal yollardan olur canım çünkü gerçekten zor bir süreç Allahım dualarının fazlasını sana versin

İnşallah canım yüreğine ağzına sağlık

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser 1 inşirah okudum Allah kabul etsin insallah Rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Rabbim hayirli saglikli evlatlar nasip etsin
Canım inşallah isteyen herkese Çok teşekkür ederim

Arkadaşım senin için bir tane Ayetel Kürsi okudum
nolur kusuruma bakma bıraz telaslı gunlerdeyım de
ınsallah Allah gönlünden istediğini verir sana

Rabbim gönlüne göre versin canım ben de okudum senin için
Teşekkür ederim canım inşallah Allah razı olsun...

Arkadaşım senin için bir tane Ayetel Kürsi okudum
nolur kusuruma bakma bıraz telaslı gunlerdeyım de
ınsallah Allah gönlünden istediğini verir sana
Canım yüreğine ağzına sağlık ne demek kusura bakma olur mu hiç bönülden edilen bir dua herşeyin üstündedir... Allah razı olsun

Canım benim kader arkadaşım biliyorum hep dua ediyorsun bana sen de benim dualarımdasın Allahım sana da inşallah gönlünden geçenin kat kat fazlasını versin... Allah razı olsun canım...

Allah senden de razi olsun kuzum. Ben herkese dua ediyorum ama belli basli kisiler var ki onlar isimleriyle dualarimdalar. Rabbim kabul etsin. Biliyorum zor ama gonlunu ferah tut. Rabbim kolaylastirsin insaAllah. Herzaman dualarimdasin. Rabbim hepimizin gonlumuzdekni omrumuzde hayirlisi ile nasip etsin.

Amin canım

elzem__ 20 Ayetel kursi okudum Rabbim kabul etsin inşaAllah gönlünden geçenleri hayirlisiyla nasip etsin Allah ım. (Amin)

50 ayetel kursi 50 tefriciye okuyorum ben de, Allah'ım size ve hepimize hamile kalmayı bebeğinizin kalp atışını duymayı ilk tekmesini hissetmeyi ilk adımını muruvetini ve daha nice güzellikleri göstersin inşallah elzem__

Senin niyetine şimdi başlıyorum okumaya tefricciye okuyacağım 100 tane allahim kabul etsin inşallah

elzem__ 20 Ayetel kursi okudum Rabbim kabul etsin inşaAllah gönlünden geçenleri hayirlisiyla nasip etsin Allah ım. (Amin)

İnşallah bende yarın okuyacağım senin için bende aşılama sonucumu bekliyorum
CAnım ben de senin için dua edeceğim Allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

DİLERİM ALLAHTan hepiniz bu geceden itibaren gebe kalırsınız
canı gönülden Allaha yalvarıyorunmmmmmmm

Hepinizden Allahım razı olsun. Kat be kat size fazlasını versin Allahım inşallah.
Hepinizin yüreğine sağlık...

yüreğini ferah tut kuzum
rabbim çooook büyük muradını verecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…