dualarınıza ihtiyacım var

evinamin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2014
184
178
Merhaba arkadaşlar.ben 30 yaşındayım meslegini eline almış biriyim ve evlilik zamanım geldi de geçiyor bile.bugüne kadar karşıma birçok insan çıktı ama bir türlü evlilik kısmet olmadı Ama artık gerçekten çok üzülüyorum çunkü ben de yuvamı kurmak istiyorum.dualar da ediyorum ama olmuyor.şimdi sizlerden rica ediyorum.tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmam için sizlerde dua eder misiniz bana..

yaşın çok değilki canım, sakın üzülüp dert etme..

inşAllah en kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapar çok çok mutlu olursun.. ne demişler "geç olsun da güç olmasın"

sevgiler..

Teşekkürler haklısin ama cevremde benim yaşımda bekar kimse kalmadı ve ben de gerçekten kendi yuvamı kurmak istiyorum

Yok mu arkadaşlar bu konuda şu duayı okuman iyi olur diyecek ya da yardımcı olacak kimse

Merhaba arkadaşlar.ben 30 yaşındayım meslegini eline almış biriyim ve evlilik zamanım geldi de geçiyor bile.bugüne kadar karşıma birçok insan çıktı ama bir türlü evlilik kısmet olmadı Ama artık gerçekten çok üzülüyorum çunkü ben de yuvamı kurmak istiyorum.dualar da ediyorum ama olmuyor.şimdi sizlerden rica ediyorum.tez zamanda hayırlı bir evlilik yapmam için sizlerde dua eder misiniz bana..

Canım bende senle aynı durumdayım nerdeyse. Yaşım 30,çalışıyorum ama bi türlü kısmet olmuyor bol bol dua ediyorum olması için yasin okuyorum,.arkadaşın dediği gibi ya Latif, ya fettah ya vedud esma-ül hüsna okuyorum. Birde günlük 1000 tane salavat getiriyorum. Rabbim işallah kısmet eder.Bilmiyorum tüm bekarlar bu hayali kurar mı :) ben hep kendimi gelinlikle hayal ediyorum, nişan yuzugunun takildigini hayal ediyorum. ALLAH sadece hayal olarak bırakmaz işallah :)

Canım bende senle aynı durumdayım nerdeyse. Yaşım 30,çalışıyorum ama bi türlü kısmet olmuyor bol bol dua ediyorum olması için yasin okuyorum,.arkadaşın dediği gibi ya Latif, ya fettah ya vedud esma-ül hüsna okuyorum. Birde günlük 1000 tane salavat getiriyorum. Rabbim işallah kısmet eder.Bilmiyorum tüm bekarlar bu hayali kurar mı :) ben hep kendimi gelinlikle hayal ediyorum, nişan yuzugunun takildigini hayal ediyorum. ALLAH sadece hayal olarak bırakmaz işallah :)
Inşallah en kısa sürede hepimize kısmet olur.esmaları bende okuyorum ama her gün düzenli degil.ben o kadar umutsuzlaştım ki hayal bile kurmuyorum hiç

hergun okuyorum cnm baya esma okuyorum bunlarla sınırlı kalmıyorum malum issizim ve hayatımda kımse yok.. once ıs ıcın baska esmaları sonrada kısmet ıcın bunlarıı okuyorum cnm.. hergun okuyorum yani :KK66:

Allah razı olsun Canım her gün mü okuyosun esmaları yoksa bir kez bu sayılarda okumak yyeterli mi

Inşallah en kısa sürede hepimize kısmet olur.esmaları bende okuyorum ama her gün düzenli degil.ben o kadar umutsuzlaştım ki hayal bile kurmuyorum hiç

Canım benim illa bir sayıya bağlı kalarak okuma çünkü o zaman ya eksik oluyor yada uygun ortam olmuyor okuyamiyorsun. Otobüste giderken yolda yürürken işyerinde isim yoksa buldugum her vakitte içimden ya esma okuyorum yada salavat.umudunu yitirme ALLAH çok büyük, hersey o'nun ol demesine bağlı Allah ol derse olacak buna inan . Bende çok umutsuzluğa kapildim ama her sikintinin ilaci ALLAH'TAN bol bol dua et, işallah bigün bizlerde nasip olacak :)

Haklısın canım en iyisi okuyabildigimiz kadar okumak.ya burdan da hepimiz icin 10000 ihlas mı okusak ne dersiniz

X