DUALARIN KABULU İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM...

okudum bu gün ki arkadaş için Rabbim kabul eylesin canımm gelemiyorsan öyle yapalım canımcım ben herşeye uyarım sıkıntı olmaz benim açımdan

ben güzbahar için olanı da okumuştum bugün mahperi için de dualarımı okudum Allahım kabul etsin kimin ne hayırlı muradı varsa nasip etsin inşallah

A aabbcc1122 canım ben mazeretliyim okuyamıyorum sanırım bilgi verirseniz ona göre hareket ediyim
arastırdım su sekilde yazıyor

Hayzlı kadın, Besmele, salevat-ı şerife, kelime-i tevhid, istigfar ve bütün duaları okuyabilir, tesbih çeker, zikreder. Fâtiha, Rabbenâ âtina.., Rabbenağfirli... ve daha başka dua âyetlerini dua niyetiyle ezberden okuyabilir. Hayzlı iken kabir ziyaretine gidebilir, dua niyetiyle orada Fatiha okur. Her namaz vaktinde abdest alıp, o namazı kılacak kadar zaman oturup zikreder, tesbih çekerse, en iyi kıldığı namazın sevabını kazanır.

Biz yinede riskle girmeyelim mazerti olan arkadaslarımız sadece salavat ve istigfari okusun Allah niyetimizi biliyor sonucta

tmm canım salavat ve istiğfar okuyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…