Dualarımızın Kabulü İçin Kenz-ül Arş ve Fatiha Suresi Okuyoruz

Canım çok haklısın ama malesef okumak istemiyor. Günlerdir mesaj atıyorum, bekliyorum mazeret bildiren bir bildirim dahi yapmadı. En son attığım mesajda okumak istemiyorsan bize bildir en azından bu durumu dedim. Kendisi de çıkmak istediğini söyledi. Okumak istemeyen bir insana zorla okutamayız ki. Onun için okuyan arkadaşlara ben seve seve okurum.
Olsun başkasına edilen duada karşılık beklememk güzeli zaten Allah gönlüne göre versin o arkadaşımızında=) bende gerekirse yardımcı olurum=)

Bide kızlar
Annem için 4444 salavatı tefriciye okuyorum. Vaktiniz varsa yardım edebilir misiniz?

Canım çok haklısın ama malesef okumak istemiyor. Günlerdir mesaj atıyorum, bekliyorum mazeret bildiren bir bildirim dahi yapmadı. En son attığım mesajda okumak istemiyorsan bize bildir en azından bu durumu dedim. Kendisi de çıkmak istediğini söyledi. Okumak istemeyen bir insana zorla okutamayız ki. Onun için okuyan arkadaşlara ben seve seve okurum.

Olsun başkasına edilen duada karşılık beklememk güzeli zaten Allah gönlüne göre versin o arkadaşımızında=) bende gerekirse yardımcı olurum=)
Ben zaten karşılık beklediğimden değil... Son güne kadar neden beklediğini anlamadım..? Liste sonuna doğru böyle durumlar oluyor...Neyse vardır bundada bir hayır diyelim...:KK66:Eksik olan sayıya bende yardımcı olmak isterim..:KK69:

Ben zaten karşılık beklediğimden değil... Son güne kadar neden beklediğini anlamadım..? Liste sonuna doğru böyle durumlar oluyor...Neyse vardır bundada bir hayır diyelim...:KK66:Eksik olan sayıya bende yardımcı olmak isterim..:KK69:
Belki son gün okur diye düşündüm. Özelden mesaj atmıştım bir kaç kere okumanı bekliyoruz diye o da tamam dedi fakat dönüş yapmadı. Ben karşılık bekleyerek okumadım ama karşılık bekleyen arkadaşların da hakkı var tabi ki. Nihayetinde dua eden kişi kendisi içinde dua edilmesini bekler.

Kimse fh1455'in okuması gereken duaları okumak zorunda değil o yüzden fh1455 'in okuması gereken sayıyı kendime yazdım. Ama almak isteyenler olursa onlara verebilirim. Okuduğum başka topikler de var. Umarım listemizi aksatmadan dualarımızı zamanında okuyabiliriz. Allah hepimizin gönlüne göre versin.

Belki son gün okur diye düşündüm. Özelden mesaj atmıştım bir kaç kere okumanı bekliyoruz diye o da tamam dedi fakat dönüş yapmadı. Ben karşılık bekleyerek okumadım ama karşılık bekleyen arkadaşların da hakkı var tabi ki. Nihayetinde dua eden kişi kendisi içinde dua edilmesini bekler.

Kimse fh1455'in okuması gereken duaları okumak zorunda değil o yüzden fh1455 'in okuması gereken sayıyı kendime yazdım. Ama almak isteyenler olursa onlara verebilirim. Okuduğum başka topikler de var. Umarım listemizi aksatmadan dualarımızı zamanında okuyabiliriz. Allah hepimizin gönlüne göre versin.
CNM BEN BUGUN 360 OKUDUM .USTUNU TAMAMLARIM DA .ANLAMADIM.
SIMDI BITIRINCE KIME HEDIYE EDIYORUM TUBANIN ISMINIMI SOYLEYEYIM.
FH ARKADAS CIKTIYSA ACELE ETMEYEYIM CUNKU HASTAYDIM DUAMA BUGUN BASLADIM.
SIZE YETISMEYE CALISIYORDUM ACELE ETTIM BUGUN ONCA ISIMIN ARASINDA ZIKIRMATIGIMI BIRAKMADIM.
NASIL INSANLAR VAR YA ZORLADA OLSA BITIRMEYE CALISIP CIKSAYDI.LISTE AKSAMAZ INSALLAH.

CNM BEN BUGUN 360 OKUDUM .USTUNU TAMAMLARIM DA .ANLAMADIM.
SIMDI BITIRINCE KIME HEDIYE EDIYORUM TUBANIN ISMINIMI SOYLEYEYIM.
FH ARKADAS CIKTIYSA ACELE ETMEYEYIM CUNKU HASTAYDIM DUAMA BUGUN BASLADIM.
SIZE YETISMEYE CALISIYORDUM ACELE ETTIM BUGUN ONCA ISIMIN ARASINDA ZIKIRMATIGIMI BIRAKMADIM.
NASIL INSANLAR VAR YA ZORLADA OLSA BITIRMEYE CALISIP CIKSAYDI.LISTE AKSAMAZ INSALLAH.
Tubaya okuyoruz canım.

Fh1455 için de söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Sorumluluk sahibi olmak Allah'ın bir lütfu bence. Sürekli takip ettim her gün internete girmiş pek çok sayfaya mesaj yazmış. Ben de kendisine defalarca kez hatırlattım okuması gerektiğini fakat durum ortada. Bizi sürekli bekletip okumayacaksan söyle çıkarayım seni listeden dedim o da çıkmak istediğini söyledi. Fh1455'e hakkını helal etmek istemeyen arkadaşlar haklıdırlar birşey diyemem. Ben onun eksiğini elimden geldiğince kapatmaya çalışacağım.

Tubaya okuyoruz canım.

Fh1455 için de söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Sorumluluk sahibi olmak Allah'ın bir lütfu bence. Sürekli takip ettim her gün internete girmiş pek çok sayfaya mesaj yazmış. Ben de kendisine defalarca kez hatırlattım okuması gerektiğini fakat durum ortada. Bizi sürekli bekletip okumayacaksan söyle çıkarayım seni listeden dedim o da çıkmak istediğini söyledi. Fh1455'e hakkını helal etmek istemeyen arkadaşlar haklıdırlar birşey diyemem. Ben onun eksiğini elimden geldiğince kapatmaya çalışacağım.
NE HAKKI CNM HEPIMIZ KENDI ISTEGIMIZLE KATILIP SEVEREK OKUYORUZ.
AMA BOYLE BIR SEY YAPMASI COK AYIP OLDU.KENDINE OKUTUP KACTI GIBI OLDU VE BEN REGL DONEMINDE OLDUGUM ICIN ONA HENUZ BASLAMAMISTIM DUN OKUMAYA BASLADIM .SIZE YETISEYIM DEDIM BIRDE BAKTIM SEN YAZMISSIN ARKADAS CIKTI.EEE BENIM OKUMAM BOS KALMASIN BEN DIGER KISIYE NIYETLENEREK DEVAM EDIYORUM ARTIK.YAPCAK BISEY YOK.SAGLIK OLSUN.SON 100 KALDI OKUYUP SANA YARDIM EDERIM CNM .SEN TEK BASINA BITIRMEK ZORUNDA DEGILSIN.DIGER TURDA HEPIMIZE 600 DAGITIRSIN OKURUZ INSALLAH.

Arkadaşlar son kişiyi yani beni de okuduktan sonra yeniden devam edecek miyiz? =)
Önceki üyeliğimi iptal ettim ama aynı nicki açtım karışıklık olmasın diye=)

" Tubatesbih" ARKADAŞIMIZ İÇİN 5 BİN FATİHA VE 10 KENZ-ÜL ARŞ DUASI OKUYORUZ. ALLAH ARKADAŞIMIZIN GÖNLÜNDEKİ BÜTÜN DUALARINI HAYIRLA TEZ ZAMANDA KABUL ETSİN İNŞALLAH. HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH.

1.yavruceylann.....................1000 FATİHA OKUNDU
2.Debusi.............................. 500 FATİHA
3.Damla_22......................... 500 FATİHA
4.Masculin(ayse)................. 500 FATİHA
5.Gulucukgs......................... 500 FATİHA OKUNDU
6.Sengul1976........................ 500 FATİHA OKUNDU
7.Zeyneep0682..................... 500 FATİHA
9.Tubatesbih........................ 500 FATİHA OKUNDU
10. -NAZ- ............................. 500 FATİHA OKUNDU

KUMBARA........................... 540

DUAMIZIN SON OKUMA TARİHİ 6 NİSAN PAZARTESİDİR.

Arkadaşlar son kişiyi yani beni de okuduktan sonra yeniden devam edecek miyiz? =)
Önceki üyeliğimi iptal ettim ama aynı nicki açtım karışıklık olmasın diye=)
Ederiz heralde. Yani liste tamamlandıktan sonra çıkmak istiyorum diyen olmadı. Belki başka bir şekilde devam ederiz. Ayetel kürsi okumak gibi filan

" Tubatesbih" ARKADAŞIMIZ İÇİN 5 BİN FATİHA VE 10 KENZ-ÜL ARŞ DUASI OKUYORUZ. ALLAH ARKADAŞIMIZIN GÖNLÜNDEKİ BÜTÜN DUALARINI HAYIRLA TEZ ZAMANDA KABUL ETSİN İNŞALLAH. HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH.

1.yavruceylann.....................1000 FATİHA OKUNDU
2.Debusi.............................. 500 FATİHA OKUNDU
3.Damla_22......................... 500 FATİHA OKUNDU
4.Masculin(ayse)................. 500 FATİHA
5.Gulucukgs......................... 500 FATİHA OKUNDU
6.Sengul1976........................ 500 FATİHA OKUNDU
7.Zeyneep0682..................... 500 FATİHA
9.Tubatesbih........................ 500 FATİHA OKUNDU
10. -NAZ- ............................. 500 FATİHA OKUNDU

KUMBARA........................... 540

DUAMIZIN SON OKUMA TARİHİ 6 NİSAN PAZARTESİDİR.

X