Dualarda buluşalım

Kizlar konu sahibi artik kadinlar kulübüne giremeyecekms napicaz nasil halledicez yarim mi kalacak dua

Kızlar bugün haymeana nin duasini bitirelim. Diger iki arkadasin dualarini da okuyalim.

Arkadaslar ben 7gece Ayetül Kürsi ye basladım bu gece 7. gecem 313 taneyi okumakta zorlanıyorum aca eşim bana yardım etse okumada olurmu bilgisi olan varsa cevaplıya bilirmi Allah dualarımızı kabul eder inşallah

Arkadaslar ben 7gece Ayetül Kürsi ye basladım bu gece 7. gecem 313 taneyi okumakta zorlanıyorum aca eşim bana yardım etse okumada olurmu bilgisi olan varsa cevaplıya bilirmi Allah dualarımızı kabul eder inşallah
Olur tabiki. Sizin icin niyet etmesi yeterli. Biz de burada paylasiyoruz zaten dualari. Allah kabul etsin dualarinizi.

Olur tabiki. Sizin icin niyet etmesi yeterli. Biz de burada paylasiyoruz zaten dualari. Allah kabul etsin dualarinizi.
Amiiiiin ...Allah razı olsun hakkınızı helal edin zaman ayırdınız Allah hepimizin duasını kabul eylesin Allah kimin gönül duasi varsa kabul etsin Allah her isteyene banada hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…