Dualarda buluşalım

Dunki okumalar tamamlanmadı. 2 kisiden ses cikmadi hala. Arkadaslar devam etmek isteyenler bildirsin. Yarin siradaki arkadasa baslayalim. 2 kisi de kalsa ben okurum. Kimsenin kimseye hakki gecmesin.
Bende senin gibi düşünüyorum canim allah rızası için okuyoruz haymeana nin ki bittimi ben takip edemedim. Bittiyse sonradan gelen arkadaslara okuruz listeyi tamamkariz

Kizlar k.bkmayin sayfa sahibi hic birsey demeden birakip gidince ve halbuki biliyorsunuz ki o kisiye okumamizi yapiyordk.sayfaya tek kelime birsey yazmadigindan okumamin devamini yapmak istemedim acikcasi.halbuki daha sonra sıra bendeydi.neyse yapacak birsey yok..arkadas etiket yapms simdi gördüm k.bkmayn

Kizlar k.bkmayin sayfa sahibi hic birsey demeden birakip gidince ve halbuki biliyorsunuz ki o kisiye okumamizi yapiyordk.sayfaya tek kelime birsey yazmadigindan okumamin devamini yapmak istemedim acikcasi.halbuki daha sonra sıra bendeydi.neyse yapacak birsey yok..arkadas etiket yapms simdi gördüm k.bkmayn
Gitmek zorunda kaldım tahaatu dolmamis para bulamadık kapattiramadik bende geri geldim

[QUOT E="revanche, post: 44700891, member: 542507"]Bugün esmerm91 esmerm91 in duasina baslayalim o zaman.
G guzbahar R revanche 5 528mucizemmm E Elaray okuyoruz.
S saygili45 hergun 23.00 den sonra okuma yapiyoruz. Aksatmayacaksan ve bildirimlerini hergun yapacaksan katilabilirsin tabiki. Zaten son 1 kisi alabiliriz. Sonra okumalar bitecek. Istersek bastan liste kurabiliriz.[/QUOTE]
Neler yaptiniz

Kızlar sıra kimde ve kaçınci gece

Canim cumartesi günü senin 6. Gecendi. 2 kisi okumadi yani 56 okunmadi. Kumbarada 20 var. Dün 7. Geceydi kimse okumadi dolayisiyla. Bugunden devam edelim istersen. Sen ayarlamayi yap kuzum. S Sargoz

@_Haymeana seni bitirelim sonradan katılan iki arkadaşa allah rızası için okuyalım ama artık başka kimseyi almayalım lütfen. tekrar başlarsak o zaman girerler listeye... saygili45 te okuyacaksa sonraki listeye girsin. bu liste böyle tamamlanmayacak yoksa

@_Haymeana seni bitirelim sonradan katılan iki arkadaşa allah rızası için okuyalım ama artık başka kimseyi almayalım lütfen. tekrar başlarsak o zaman girerler listeye... saygili45 te okuyacaksa sonraki listeye girsin. bu liste böyle tamamlanmayacak yoksa
Dogru diyosun. 2 kisiden sonra dileyen tekrar listeye katilir.

X